Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40

pietrasx3 03 Mar 2021 00:14 588 5
    pietrasx3
    Level 9  
    Witam Serdecznie, mam tu starego kotleta a mianowicie Radio S100 CAR AVN SYSTEM dedykowane pod auto Hyundai i40 i chyba jest na Windows CE ma klika pytań :

Czy da się tu wgrać np. Android.

Jak autoMapę ściagnć by działała na tym urządzeniu moze jakiś link do ściagniecia wskazówka mile widziana.

pobrałem film z YouTube i przegrałem na pendrive był film ale głosu nie ma jaki format najlepiej ściagnać i zapisać.

Radio ma Internet ale trzeba podłaczyć chyba moduł Wifi lub 3G czy taki na pendrive wystarczy? - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    sosarek

Level 43  
    Jeśli radio jest na WinCE to najprawdopodobniej zapomnij o jakimkolwiek Androidzie, przydałoby się znać model procesora chociażby.
    Co do AM - sprawdź czy w ustawieniach możesz ustawić ścieżkę do programu nawigacyjnego.
    Co do internetu - pokaż ustawienia dostępne w radiu.
    pietrasx3
    Level 9  
    To wszystko reszty nie wiem ... bo kupiłem to auto z tym radiem już i nie mam nic do niego ani instrukcji ani parametrów radia tylko wszedłem w menu system to tam jest że ma 512 ram , hdd 4096mb dla teg ten post by ktoś mi pomógł je rozpracować może jakieś ciekawostki ...

Fajnie by było pobrać jakaś mapę na Pendrive i wgrać tam coś by chociaż było ;)

no i jest program tam Video ale nie wiem jaki format pliku mam ściągnąć teledysku by leciał film i dźwięk.

- Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40 - Radio Navigacja S100 CAR AVN SYSTEM do Hyundai i40
    sosarek

Level 43  
    Wykupujesz licencję AM, instalujesz ją na karcie pamięci i umieszczasz w radiu, wskazujesz ścieżkę.
    Pisze że brak modemu 3G(tego nawet nie bierz pod uwagę) bądź WiFi - sprawdź w ustawieniach łączności w radiu.
    pietrasx3
    Level 9  
    Wykupywać nie będę chciałem coś darmowego
    a jeśli chodzi o internet to już nie da się głębiej wejść w ustawienia i ciągle jest komunikat "Brak modemu 3G lub WIFI" chciałem z telefonem się tez podłączyć to nie da rady udostępnić internet z telefonu do Radia na androidzie to jest łatwe bo juz kiedys miałem radio z Androidem a Windows CE to jest masakra.
    sosarek

Level 43  
    Nie wiem czy istnieją jeszcze w miare aktualne darmowe programy nawigacyjne na WinCE(to samo tyczy się AM).
    Co do internetu - pozostaje chyba się pogodzić z tym że go nie uświadczysz.