Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler 300c 3.0 2007 r - szukam schematu bezpieczników

kusmier922 07 Mar 2021 22:04 2331 6
    kusmier922
    Level 7  
    Witam serdecznie
    Mam pytanie odnośnie bezpieczników do nowo zakupionego Chryslera 300c 3.0 diesel 2007 r.
    Potrzebuję schemat bezpieczników, chodzi mi głównie o lewą przednią lampę, w której nie świeci światło mijania a nie mogę znaleźć nigdzie na internecie. Może ktoś z was ma jakąś instrukcję do tego modelu. Ogólnie to nie wiem, czy to nie jest wina w lampie lub kablu, może ktoś miał podobnie?
    Z góry dziękuję
    miras70
    Level 17  
    Jak to ładnie zabrzmiało nowe stare auto. 300-ty są w dwóch wersjach USA i importowane. Ani w jednej ani drugiej nie ma bezpieczników od świateł mijania. Wyłącznik zmienia rezystancję i wysyła sygnał do modułu, masz moduł do wymiany lub naprawy, częsta usterka. Tematów jest mnóstwo ale nie po polsku.
    kusmier922
    Level 7  
    Bezpiecznik nr 1 spalony za każdym razem zwarcie więc zostaje moduł szwankuje to jest bodajże HID transormator jak się nie mylę
    miras70
    Level 17  
    Nie wspomniałeś, że masz lampy wyładowawcze. Odepnij wtyczkę od lampy i zobacz czy dalej masz zwarcie, pin 1 w lampie to zasilanie HID a 3 to masa, możesz to sprawdzić podpinając kontrolkę. Jeżeli kontrolka się zaświeci to moduł HID do wymiany a jeżeli dalej pali bezpiecznik to do prześwietlenia biało-pomarańczowy kabelek z modułu zasilania pin 7 wtyczka C1 (zielona, pod bezpiecznikami).
    kropiowskimichal1978
    Level 1  
    Witam mam ten sam problem nie święci mi lewy xenon czy to chodzi o przetwornice????