Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xiaomi Redmi Note 9 - Jak ustawić i skonfigurować telefon, dane - przenoszenie.

60jarek 04 May 2021 19:29 4269 40
    60jarek
    Level 27  
    Stały dostęp do internetu aplikacja posiada, ale kłamie jak Feliks Dzierżyński ta z androida.
    Mnie interesuje odpowiednik tej z Windows 10 -ta pokazuje realna pogodę w 95%.
    Pytam się o konkretną aplikację, nie zamierzam testować każdej po kolei dostępnej w sklepie.
    60jarek
    Level 27  
    Mam na ekranie ikonki programów, niektóre ikonki jak się na nie naciśnie zawierają w środku dodatkowe ikony innych programów. (np tak zrobiony jest pakiet programów Google tam jest z pięć ikon programów w środku jak: Google,Gmail, Mapy itp. )
    Jak stworzyć taką ikonę na ekranie żeby móc potem wrzucać do niej inne ikony programów?
  • Helpful post
    blahfff
    Level 39  
    60jarek wrote:
    Jak stworzyć taką ikonę na ekranie żeby móc potem wrzucać do niej inne ikony programów?

To katalogi, folderyk, grupy - jak zwal tak zwal. Po prostu przesun jedna ikone na druga to sie razem zgrupuja w taki otwierany folder.
    60jarek
    Level 27  
    Podczas instalacji rozpoczęła się procedura i teraz cały czas mi świeci w ustawieniach że chce aktualizować "aktualizacje aplikacje są gotowe aby kontynuować połącz sie z WI FI" Co z tym zrobić nie mam internetu z WI FI i za chiny nie idzie tego pominąć ani tej całej instalacji odwołać. Cały czas żąda internetu po WI FI.
    Jak to zakończyć lub anulować za pomocą opcji instalacji się nie da?

Dodano po 28 [minuty]:

To jest w ustawieniach "Dokończ aktualizacje swojego urządzenia".
    staś pytalski
    Level 39  
    Zrób router z innego urządzenia lub znajdź miejsce, gdzie będziesz mógł połączyć się z wifi.
    60jarek
    Level 27  
    staś pytalski wrote:
    gdzie będziesz mógł połączyć się z wifi.

Szukanie darmowego internetu to trochę nie bardzo.

Poradziłem sobie w ten sposób iż uruchomiłem ten niekończący się proces instalacji. Wyjąłem swoją kartę z telefony (w telefonie pozostała nowa karta jeszcze nie aktywowana) telefon poinformował o tym ze karty nie ma w aparacie, następnie podłączyłem kartę do innego telefonu i podałem Wi Fi (hotspot). Ustawiłem sieć Wi Fi i poszło już bez problemu.
    Po skończonej instalacji z powrotem włożyłem kartę do aparatu.
    Trzeba było pogrzebać w ustawieniach telefonu bo zgubił internet z karty.
    Działa wszystko.

Dodano po 5 [godziny] 33 [minuty]:

Kolejny problem nie mogę wysłać "sms błąd sieci 50" co zrobić?

Dodano po 2 [godziny] 54 [minuty]:

Problem rozwiązany wyjąłem i włożyłem kartę do telefonu błąd znikną.

Może kto podesłać ustawienia dla Lycamobile APN od tych droższych pakietów z MMS?
    staś pytalski
    Level 39  
    Proponuję sprawdzić najpierw czy Lyca świadczy usługę MMS - zadzwoń do operatora...

Internet działa Ci poprawnie, jak widać na screenie, czy też masz jakiś problem?
    60jarek
    Level 27  
    staś pytalski wrote:
    jak widać na screenie, czy też masz jakiś problem?

Były duże problemy jakoś ustawiłem.
    Dawniej widziałem pakiet z MMS -może pomyłka dziś operator poinformował że nie świadczy usług MMS.
    Oni wychodzą z założenie że wszyscy przez internet wykonują połączenia i chyba mają racje -oprócz telefonicznych.

Jak zrobić żeby chmura Xiaomi przejęła kontakty telefoniczne z Google?
    Połączyłem te chmury ale Xiaomi nie widzi kontaktów z Google.