Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] samochód Skoda Octavia kombi

bednarus3 13 Mar 2021 13:40 297 1
    bednarus3
    Level 9  
    W moim aucie zapalił się fotel pasażera. Nie pytajcie jak, ale z winy użytkownika. Drzwi były zamknięte, więc przez czas od zapłonu do momentu kiedy szyby się zrobiły czarne od sadzy nic nie wiedziałem. Ognia dużego nie było, ale temperatura była na tyle wysoka, że stopiła dodatkowo obie osłony przeciwsłoneczne, podsufitkę, obudowę ręcznego, przewody pod fotelem i wykładzinę. Fotel kierowcy też już brało. Do tego wszechobecna sadza. Wszystko jest praktycznie czarne. Postanowiłem wymienić wnętrze.
    Szukam kogoś, kto mieszka stosunkowo niedaleko powiatu złotowskiego i chce zezłomować w miarę kompletną w środku Skodę Octavia kombi, to ją od niego odkupię za pieniądze, które dostałby w stacji demontażu pojazdów, Przełożę całą tapicerkę. Na koniec sam skasuję dawcę części. Moje auto jest warte może z 1500 zł, ale trzyma się kupy i ma LPG, dlatego chciałbym nim jeszcze trochę pojeździć, ale inwestowanie z zakup tapicerki nie ma ekonomicznego uzasadnienia. A kupując całe auto przeznaczone na żyletki raczej za dużo nie stracę, bo i tak ostatecznie oddam na złom.
    staś pytalski
    Level 38  
    Nie wiem czy masz FB, ale z tego co zauważyłem, najłatwiej znaleźć takie części właśnie na grupach. Sporo osób też na części ściągała angliki.
    Jeżdżenie po szortach i targowanie się o każdą śrubkę, gdzie jeszcze sam masz sobie wyjąć bywa uciążliwe. Popatrz też na OLX i na Sprzedajemy pl, można szukać też rozbitego w okolicy.