Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką hulajnoge polecicie - Chce kupic hulajnoge ale jest jeden problem

Adus198 14 Mar 2021 10:56 459 6
    Adus198
    Level 2  
    Chce kupić hulajnogę tylko mam jeden problem ważę 120-125 kg a w hulajnogach jest obciążenie do 100kg

Doradzicie mi jaką hulajnogę mogę kupic z większym obciążeniem
    budżet najlepiej kolo 2000 zl
    Ale mogę dołożyć tak kolo 1000zl
    RebellionArts
    Level 21  
    Witam,

Pracowałem z hulajnogami ninebot segway.
    Jak nie będziesz skakał po niej i rozsądnie sterował manetkami to będzie dobrze.
    Nie wiem jakie rady Ci dać, bo większość ma takie ograniczenia.
    Mogę Ci jedynie opisać skutki z przyczyn złego użytkowania.
    Adus198
    Level 2  
    Chodzi oto ze chce kupic do poruszania sie po ruszania sie po niemcach bo jade z polski przewoźnikiem i nie bede mial auta a hulajnoga zawsze pozwala zeby gdzies dalej niz 3 km jechac

Są hulajnogi widzialem do 120 kg
    A wszystkie recenzje sa na hulajnogi do 100
    Wareq82
    Level 3  
    Witam,

Np. BLAUPUNKT ESC910, ma max obciążenie 120 kg i jest to całkiem przyzwoita hulajnoga.
    Musisz być świadom, że jazda po terenie Niemiec wiąże się z ograniczeniami - max prędkość 20 km/h, zakaz jazdy po chodnikach, obowiązkowe ubezpieczenie i model hulajnogi którą chcesz się poruszać musi być w rejestrze osobistych pojazdów elektrycznych dopuszczonych do ruchu. Ubezpieczyć może osoba mająca adres w Niemczech.
    Nie wszędzie są drogi rowerowe, więc jazda po ulicy na hulajnodze z małymi i pełnymi kołami, to pomyłka. Jeżeli nie ogranicza Cię waga i rozmiar samej hulajnogi, rozejrzyj się za czymś masywniejszym na kołach min. 10 cali.
    Ogólnie polecam dokładniej przyjrzeć się przepisom, żeby później nie było zdziwienia jak zatrzyma Cię policja i sprawa trafi do sądu, bo podobno obcokrajowcy poruszający się na własnych hulajnogach nie mogą zostać ukarani przez policję mandatem.
    web69
    Level 31  
    W Niemczech hulajnoga musi posiadać ubezpieczenie. I nie wolno jeździć po chodniku...