Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thomson 21DG170

21 Oct 2005 19:59 1190 5
  • Level 11  
    witajcie... mam taki problem

kupilem sobie amplituner yamahy - i dostalem do niego pilota z funkcja programowania innego sprzetu (tv,dvd i inne) - i zaczalem poszukiwac kodu do tego telewizora (tego co w temacie)- niestety na stronie w kodach (strona firmowa yamahy) zabraklo firmy thomson ....i tak sobie pomyslalem zeby skorzystac z kodu innego producenta ktory wykorzystal takie samo sterowanie. I w tym momencie mam zagadke.... jaki tv ma taki sam sposob kodowania pilota....
  • Level 26  
    Witam
    Z tego co mi wiadomo niestety nic nie podpasujesz. Takie kody na naszym rynku ma tylko Thomson .
  • Level 16  
    Podobne do Thomsona są jeszcze:Saba, Telefunken i Nortmende
  • Level 28  
    Dlaczego zakładasz post w dziale Tv, a nie dla początkujących. Czyżbyś nie miał czasu na czytanie regulaminu ?
    W ten sposób nie tylko łamiesz regulamin, ale też wprowadzasz niemały bałagan. Ten dział przeznaczony jest dla osób którzy się już nieco o elektronikę otarli.
    p-m $$
  • Level 26  
    Witam
    Kolego warszaw jak byś spojrzał na model telewizora to byś wiedział że ten model ma nowe kody. Są one inne niż kiedyś. Kiedyś w starych modelach Thomsona były podobne z tymi wymienionymi markami. Teraz jest niestety inaczej.
  • Level 11  
    PIOTREL wrote:
    Witam
    Kolego warszaw jak byś spojrzał na model telewizora to byś wiedział że ten model ma nowe kody. Są one inne niż kiedyś. Kiedyś w starych modelach Thomsona były podobne z tymi wymienionymi markami. Teraz jest niestety inaczej.

znalazlem parenascie kodow do Thomsona , ale zaden z nich nie pasuje - widze ze cos wiesz na temat jakis nowych kodow - masz moze jakas rozpiske ??

Pozdrawiam

btw. - zalozylem tutaj ten temat - gdyz wlasnie chodzi o TV .. a myslalem nad tym ze jakis inny telewizor moze chodzic na jakims podobnym mainboard i ma takie sterowanie jak w/w thomson