Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
SterControlSterControl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens CXV70

Qiubiac 22 Dec 2005 18:19 17392 65
    Qiubiac
    Level 18  
    Spokojnie szykuj nerwy na 14 dni roboczych oczekiwania na zwrot z serwisu miła pani z serwisu zadzwoni i oznajmi co z telefonem:) mój jest ok wymienili w nim LCD i wykalibrowali RF :)
  • SterControlSterControl
    hwdptp123
    Level 1  
    Witam posiadam siemensa cxv70 od konca sierpnia tego roku, zostal zakupiony w salonie owczesnej idei, jednak od poczatku sprawial problemy w uzytkowniu, standard tego modelu, ten post nie dotyczy ogolnie problemow z siemensem tylko problemow z serwisem, po oddaniu go drugi raz do serwisu oddano mi go kompletnie nie wlaczajacego sie i z ekspertyza, zdjeciem ze jest zgnieciona plyta glowna, telefon oczywiscie sie juz nie wlaczal a przy oddawaniu do serwisu wlaczal co potwierdza pracowanica salonu aktualnej sieci orange, ktora przyjmowala zgloszenie, a cfele z ccs'u wbili w karte gwarancyjna ze telefon jest uszkodzony mechacnicznie i nie da sie naprawic chyba ze za oplata 900zł(koszt nowej plyty glownej), przyczepili sie prawdopodobnie do szybki panela ktora byla juz przy oddawaniu za pierwszym razem peknieta, jednak nie mialo to wplywu na funkcjonowanie aparatu, telefon wtedy dzialal(potwierdza pracownica orange)poniewaz jestem zdenerwowany do kogo moge sie odwolac z ta sprawa? nikt nie moze mi pomoc bo kazdy odsyla mnie z miejsca na miejsce i kaze dzwonic tam i tam, aha serwisant z 4cv w elblagu powiedzial ze telefon u nich sie jeszcze wlaczal, a jak go wyslali to juz sie nie wlaczal, ale nie mogl tego napisac bo jak juz pozniej stwierdzil nie pamieta co sie dzialo z tym telefonem i ze przyjmuja 50 telefonow dziennie, i pozegnal mnie smiechem i slowami wesolych swiat, zapijajac dalej szampana z pracownikami 4cv, co robic? pozdrawiam i prosze o pomoc
  • SterControlSterControl
    tino2003
    Admin of GSM Group
    @ hwdptp123 jedyna co możesz teraz zrobić to wystąpić na drogę sądową, jezeli masz nerwy, czas i pieniądze to zrób tak a jezeli nie to odpuść bo z doświadczenia wiem że w inny sposób z sk********** nie wygrasz o ile nawet w sądzie wygrasz.
    pozdr
    Qiubiac
    Level 18  
    Idź do inspekcji handlu czu jakoś tak tam ci pomogą.
    Boro197
    Level 11  
    sara4 ja mam tego siemenesa i jest cool:) nie narzekam wiec smialo mozesz go kupowac::D a co do serwisów............ podobny problem miala moja siostra oddala nokie do serwisu z zepsutym glosnikiem i tylko nim...... po 3 tygodniach oddali telefon ktory tez sie nie wlanczal, okazalo sie ze plyta glówna jest do wymiany :/ ja nei wiem czy to tylko tak w polsce dbaja o klienta czy w innych krajach tez ale te serwisy sa do duupyyy!! nic nie robia solidnei i pożądnie tylko jeszcze gorzej potrafia zepsuć://
    alien209
    Level 1  
    moj siemens cxv70 juz 7 raz jest w naprawie,za pierwszym razem sie sam wyłaczał to go zaniosłem do servisu tam wgrali nowy soft co oczywiscie nic nie dało,za drugim razem stwierdzili ze cos jest z plytą główną to wymienili ja,telefon podzialal 2 dni i zgubil sieć no to 3 raz go do servisu oddałem,po następnych 15 dniach odebrałem go ale długo się nie nacieszyłem wymienili znowu płytę główna a po 2 dniach znowu siadł no to go zanioslem 4 raz,wymienili jakiegos bridga,a po odebranu go z servisu tradycyjnie zaczeło sie to samo fonik sie sam wyłaczał i tak caly czas to samo,jak nie płyta głowna to procesor.Teraz jest 7 raz w naprawie i od 2.12.2005 do teraz jest w servisie i czeka na wymiane na nowy aparat.Podsumowanie jest takie ze z telefonu zakupionego w lipcu 2005 roku korzystalem łącznie okolo 20 dni miedzy naprawami.