Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Toshiba TW-BJ80S2PL - puka jak zaczyna wirować.

Oliwiaa 19 Mar 2021 00:38 1089 7
    Oliwiaa
    Level 3  
    Cześć wszystkim, chciałabym się dowiedzieć jaka może być przyczyna pukania jak zaczyna wirować. Zakupiłam nową pralkę tydzień temu. Cykl prania jest okej. Ale jak zaczyna wchodzić w wirowanie na małych obrotach coś puka. Wydaje mi się w prawym górnym rogu. Ktoś pomoże? Dziękuję.
    adamjur1
    Level 41  
    Cytat z instrukcji
    Quote:
    Przed użyciem urządzenia usuń z niego wszelkie elementy
    opakowania i śruby transportowe. Ich pozostawienie grozi
    poważnymi uszkodzeniami urządzenia.

Pozdr. J.
    Oliwiaa
    Level 3  
    Wszystko jest wyciągnięte tak jak powinno być. Wszystko jest na swoim miejscu. Tylko niepokoi Mnie te pukanie.
    Kenworth 18
    Level 43  
    Jeśli śruby transportowe zostały zdemontowane to zgłosić na serwis gwarancyjny. Możliwe, że z powodu wadliwego montażu urządzenia przeciwwaga jest nie dokręcona lub uszkodzona. Urządzenie jest nowe więc ingerencja własna odpada bo grozi to utratą gwarancji.
    Oliwiaa
    Level 3  
    Dziękuję bardzo za informację. 😁 Będę musiała zadzwonić nie ma na co czekać.
    Oliwiaa
    Level 3  
    Witam. Potrzebuję pomocy muszę oddać pralkę na gwarancję i potrzebuję numer seryjny pralki. A nigdzie nie mogę znaleźć. Z tyłu pralki nigdzie nie ma w książce instrukcji również. Wie ktoś gdzie mogę to znaleźć. Dziękuję za odpowiedzi. 😁😁 Dodam zdjęcia może ktoś będzie wiedział.
    Pralka Toshiba TW-BJ80S2PL - puka jak zaczyna wirować. Pralka Toshiba TW-BJ80S2PL - puka jak zaczyna wirować.
    mrhari
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Oliwiaa wrote:
    i potrzebuję numer seryjny pralki.

A z przodu, w okolicy lub na samych drzwiach?
    Oliwiaa
    Level 3  
    No właśnie nigdzie nie ma jak mam to znaleźć? Wszystko znalazłam i dziękuję za pomoc, a pralka zgłoszona do serwisu. Teraz czekam i zobaczymy co będzie przyczyną pukania.