Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Darmowe szkolenia z automatyki

magic9 19 Mar 2021 13:05 1302 0
 • Darmowe szkolenia z automatyki
  Kursy z automatyki w centrach szkoleniowych sięgają kilku tysięcy złotych. Na studiach uczą tylko wzorów, a prowadzący nierzadko niewiele umieją z praktyki! Eksperci w Twojej firmie nie mają czasu przekazywać swojej wiedzy. Padają więc pytania:
  Czy można szkolić się z automatyki za darmo?
  Czy można robić to samemu!?

  Oczywiście można, pod warunkiem, że wiesz gdzie szukać informacji. Swoją misję dzielenia się wiedzą rozpocząłem już w 2015 roku, gdy założyłem bloga o automatyce. Publikowałem artykuły z podstaw automatyki i czytania schematów elektrycznych.

  Do dzisiaj minęło już 6 lat, a nasza misja się nie zmieniła, tylko forma podania informacji oraz zespół - oczywiście na lepsze. Zbudowaliśmy platformę do szkolenia online, gdzie można założyć darmowe konto i korzystać ze szkoleń nagranych z ekspertami.

  Są tam zarówno szkolenia płatne, jak i darmowe. Jednakże z pewnością możesz liczyć na to, że w darmowych wersjach otrzymasz tyle informacji, aby dalej poradzić sobie z danym tematem samodzielnie. Wskażemy Ci drogę, gdzie postawić pierwsze i kolejne kroki.

  Na początek polecam wybrać jeden z darmowych minikursów, kliknij i zapisz się na kurs, który najbardziej Cię interesuje. Później zrób kolejny i kolejny. W ten sposób rozwijaj swoje kompetencje i wartość na rynku pracy.

  Kurs rysowania schematów elektrycznych w SeeElectrical

  Minikurs składa się z 8 odcinków pełnego Kursu rysowania schematów elektrycznych w SEE Electrical i wprowadzi Cię w podstawowe zagadnienia związane z obsługą tego oprogramowania. Autorem kursu jest Agata Stadnicka.

  Zapisz się >> https://kursyautomatyki.pl/eminisee

  Darmowe szkolenia z automatyki


  Kurs podstaw obsługi falowników

  Ten kurs zawiera podstawy z dziedziny techniki napędowej. Składa się z 7 odcinków, które wprowadzą Cię w świat popularnych “falowników”. Zaczniemy od podstaw związanych z budową i działaniem silników elektrycznych, aby przejść do budowy samego przemiennika częstotliwości i jego zasady działania. Po takim wstępie teoretycznym przedstawimy, w jaki sposób podłączyć przemiennik częstotliwości i na przykładzie prostej aplikacji sterowania przedstawimy parametry niezbędne do poprawnego zaprogramowania urządzenia.

  Zapisz się >> https://kursyautomatyki.pl/efalowniki

  Darmowe szkolenia z automatyki


  Kurs podstaw obsługi serwomechanizmów

  Minikurs przeprowadzi Cię przez podstawowe zagadnienia związane z serwomechanizmami. Zaczniemy od samej definicji serwo, trybów sterowania, a skończymy na konfiguracji i zadaniach wykonywanych przez serwomechanizmy. Przedstawimy również podstawową wiedzę na temat enkoderów i serwowzmaczniaczy.

  Zapisz się >> https://kursyautomatyki.pl/eminiserwo

  Darmowe szkolenia z automatyki


  Marcin Faszczewski
  iAutomatyka.pl & KursyAutomatyki.pl
  Darmowe szkolenia z automatyki

  [News sponsorowany]

  Cool! Ranking DIY
  About Author
  magic9
  Editor
  Offline 
  Has specialization in: redaktor treści elektroda
  magic9 wrote 576 posts with rating 276, helped 9 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.
 • IGE-XAOIGE-XAO