Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik kotła c.o. instrukcja

tolo5 24 Sie 2012 09:23 88534 92
    mariaszek
    Poziom 11  
    A ja mam takie pytanie mam wlasnie na stole taki sterownik typ tempster na płytce jest napisane temp02. Polecialy w nim triaki ale sterowanie po wymianie funkcjonuje. Jest problem z czujnikiem temperatury podajnika jak go przylacze to sterownik nie startuje ale jak zamienie czujnik od temperatury pieca to tez nie startuje wiec czujniki sa dobre. Wyglada na to jak by nie startowal procek ale jak tylko odepne wejscie od kontroli temperatury podajnika wszystko wraca i jest ok. Pytanie co to za przyczyna moze byc? I jakiego typu sa tam czujniki???
    fugazi555
    Poziom 2  
    Witam,

A czy ktoś z forumowiczów posiada zdjęcie drugiej strony (strona ścieżek) sterownika elster komfort. Kilka ścieżek się sfajczyło i nie wiem jakie je połączyć.
    Chyba że ktoś dysponuje schematem.

Pozdrowienia
    thefranek
    Poziom 2  
    Witam potrzebuję pomocy w sprawie sterownika KOMFORT a mianowicie stopił się czujnik temperatury i teraz sterownik wyświetla cały czas alarm i piszczy wymieniłem czujnik na nowy ale sterownik nie reaguje i nadal wyświetla alarm i piszczy co może być przyczyną bardzo prosiłbym o pomoc i ewentualnie podpowiedź jak się do tego zabrać