Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Reloop RMX 10BT - Mikser nie puszcza dźwięku z prawej kolumny

21 Mar 2021 19:34 93 2
  • Level 2  
    Cześć jestem tu nowy. Kupiłem ostatnio mikser firmy Reloop rmx bt10 i podłączyłem do niego gramofon Reloop RP1000M wtyczkami RCA oraz uziemiłem. Mikser jest podpięty do wieży Kenwood A-E5L. Problem w tym że nic nie słychać z prawych głośników jedynie lekkie szumienie. Gramofon przed podłączeniem do miksera łączył się bezpośrednio z wieżą i wtedy działał bez problemowo. Słychać tylko dźwięki z lewej wtyczki RCA od gramofonu, jak podłączę do prawego wejścia z prawej wtyczki lekki szum. Na mikserze też pokazuje sygnał z lewej strony z prawej tylko przez chwile w momencie podpinania. Co dziwne nie było z tym problemu jak był podłączony do wieży to grał z obu kolumn. Reloop RMX 10BT - Mikser nie puszcza dźwięku z prawej kolumny
    Na załączonym zdjęciu widać tył miksera. Gramofon jest podłączony do wejścia CH-1 na phono. Kable łączące się z wieżą są podłączone do out master ale to chyba nie ma różnicy bo na rec też gra. Jedyną właśnie alternatywą jest połączenie kabli RCA z master i rec ale lewymi wtedy gra na dwie kolumny. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, na początku myślałem że to wina miksera ale jak połączę mikser przez bluetooth to gra z obu równo. Tylko z gramofonem taki problem. Ktoś może wie czego to przyczyna?
  • Level 34  
  • Level 2  
    Justyniunia wrote:
    A jak podłączysz prawy czincz gramofonu pod lewy kanał miksera to gra?

Nie, ale teraz zauważyłem że jak podłączę bezpośrednio gramofon do wieży ale tylko do lewej wtyczki to działa na obu kolumnach, ta prawa nie ma znaczenie. Czyli wina gramofonu?