Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens C65 - nie wyłącza się podświetlenie klawiatury

21 Paź 2005 23:44 912 1
  • Poziom 13  
    Witam Wszystkich!
    Mam pewien problem z siemensem C65. Telefon działa, ale po włączeniu telefonu nie wyłącza sie podświetlenie klawiatury. Działa przez cały czas. Kiedy jednak wyłącze go i tylko raz nacisnę tak jak się naciska przed flashowaniem to klawiaturka włącza się i wyłącza tak jak być powinno.
    Usterka pojawiła się z dnia na dzień.

Przez ten problem bateria wyczeruje się non stop. Nie można z niego korzystać do dzwonienia bo bateria marnuje sie najwięcej na podświetlenie.

Pomyślałem że może to soft. Mam wszystko odpowiednie do tego by zrobić flash jednak przed tym chciałbym się Was poradzić bo może ktoś miał taki sam problem lub podpowie coś innego.

Pozdrawiam!
  • Poziom 13  
    Problem rozwiązany i napiszę co zrobiłem bo może komuś się to kiedyś przydaży. To był błąd softu.

Zrobiłem po prostu flash oprogramowania ale na początku po flashowaniu było bez zmian. Wyjąłem baterię i dałem mu 15 minut na przyswojenie się z nowym oprogramowaniem i po tym czasie podłączyłem baterie i objaw zniknął bo podświetlenie klawiatury wygasało wraz z podświetleniem LCD. Problem się zakończył całkowicie.

Swoją droga dziekuje wam chłopaki. Materiały potrzebne do tego zabiegu znalazłem na tym forum, łącznie z plikami i linkami do szczegółowych instrukcji.

P.S. Wyczytałem co nieco o C65 i błąd oprogramowania potrafił niezłe rzeczy odstawiać. Gdyby każdy napisał w jednym poście objawy awarii gdzie sie okazało że to błąd oprogramowania to niejednej osobie pomogło by to szybciej zdiagnozować problem. To jest tylko luźna propozycja.

Pozdrowienia!

Temat zamknięty.