Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel corsa c 1.2 wtyczka - Wyjscie na wtyczkę 2 piny

loleekk2 29 Mar 2021 16:16 255 13
    loleekk2
    Level 14  
    Witam. Czy ktoś może wie od czego jest to wyjście na wtyczkę 2 piny między drugim a trzecim wtryskiem, nigdzie nie widzę kostki aby wpiąć w to miejsce.
    Opel corsa c 1.2 2003
    Opel corsa c 1.2 wtyczka - Wyjscie na wtyczkę 2 piny Opel corsa c 1.2 wtyczka - Wyjscie na wtyczkę 2 piny
    loleekk2
    Level 14  
    Żadnych błędów nie ma, a czy to by miało wpływ na duże spalanie? Byłem szukałem gdzies tego czujnika w silniku i nigdzie go nie widać 😕
    loleekk2
    Level 14  
    Nie mogę znaleźć szukałem godzinę czasu, a dlaczego nie pokazuje żadnych błędów skoro jest odłączony? Ma ktoś może zdjęcie w którym miejscu jest przymocowany?
    loleekk2
    Level 14  
    Czy działają to nie wiem jak to sprawdzić? To samochód mojej dziewczyny nie jeżdżą nim zbytnio 🙂 ale narzeka na duże spalanie ponad 10l benzyny dlatego zacząłem szukać przyczyny.
    loleekk2
    Level 14  
    Nie wiem ile paliła nie tak dawno kupiona. Filtry od razu wymienione po zakupie, świec nie wymienialem, może faktycznie jakaś przeróbka porobiona. Podlaczalem komputer żadnych błędów. A wydaje się że silnik ładnie pracuje nic się nie dzieje obroty nie faluja, przyspiesza wydaje mi się że dobrze. Tylko skąd takie spalanie
    enhanced
    Level 43  
    Zrób logi podczas jazdy i wstaw je tutaj jak możesz, może się coś podejrzy.

Ale to może masz w mieście dynamiczną jazdę? Choć mnie ciągnie LPG w mieście tyle przy 1,4 z14xep merivie - więc PB pewnie z 8L weźmie na spokojnie.

Wstawisz logi to zobaczymy czy coś widać podejrzanego.
    loleekk2
    Level 14  
    Oplem jeździ moja dziewczyna więc spokojnie, rozumiem 8 litrów ale nie 10-11. Jak wykonać te logi? Posiadam tylko Interfejs Elm327.
    loleekk2
    Level 14  
    Ok będę szukał 🙂