Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piekarnik Amica EB8562 - nie działa dotyk i ogólnie funkcje.

m-blue 29 Mar 2021 21:44 519 2
    m-blue
    Level 12  
    Uszanowanie,
    czy ktoś podpowie, czy jest szansa na próbę reanimacji modułu, o ile to jego wina - nie działają przyciski dotykowe a i tak samo funkcje piekarnika. Po podaniu zasilania miga zegar, nie da się go ustawić (przyciski nie działają). Płytka modułu jak na zdjęciu. Do płytki dochodzi zasilanie, plus dwa przewody jak sądzę od podawania napięcia na pozostałe urządzenia (timer) więc raczej wina modułu... mam znajomego cudotwórcę, pytanie czy ktoś próbował i ew. podpowie czy jest sens grzebać, czy pada zwykle scalak od sterowania w tym przyciski itp i kaplica. Bo może szkoda głowę zawracać.
    Piekarnik Amica EB8562 - nie działa dotyk i ogólnie funkcje. Piekarnik Amica EB8562 - nie działa dotyk i ogólnie funkcje. Piekarnik Amica EB8562 - nie działa dotyk i ogólnie funkcje.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    stiff12
    Level 22  
    Wyczyść dokładnie spirytusem lub denaturatem białym pole styków. Czy bez szybki też sensory nie reagują na dotyk? Ja podmieniłbym wszystkie kondensatory.
    Pamiętasz chyba o przytrzymaniu 2 przycisków do ustawieniu zegara?
    m-blue
    Level 12  
    Sprężynki / przyciski nie reagują wcale, płytkę mam na stole. Przy dotknięciu palcem scalaka ( trzy nóżki ) od strony płytki - oznaczenie 769G6 / 2950A, przyciski zaczynają reagować na dotyk, ale jakby na chwilę i za chwilę znów martwe, trzeba wyłaczyć zasilanie i włączyć ponownie. Szukałem co to za układ, ale nic nie znalazłem o takich oznaczeniach.