Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] VU+ / ZGEMMA H9 Combo - Tunery Się Zawieszają

dzony85 30 Mar 2021 06:15 1203 1
    dzony85
    Level 7  
    Witajcie, mam bardzo dziwny przypadek, posiadam te dwa tunery każdy w innym pokoju, I po dzisiejszej aktualizacji jednego i 2 dekodera zaczęły się zawieszacz, po włączeniu po kilku sekundach zaczyna krecic się kółko w lewym górnym rogu, i juz nic nie można zrobić ani zmienić kanału ani nic, zawieszają się nawet gdy będą w trybie czuwania...aktualizacja była robione online nie z pendrive, na obu jest enigma2 versja 6.4. Przywrócenie starszej kopi nie naprawiło problemu, tak samo jak wgranie enigma2 na nowo, fabryczne też nie pomagają, o co tu chodzi? :( Pomocy
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    dzony85
    Level 7  
    Dziekuje za pomoc, problem znalazłem sam, gdy dekoder wrócił do mnie ze serwisu i ustawiłem ustawienia po swojemu problem wrócił, i znalazłem wadę, problem jest w tym że dekoder zaczyna się zawieszać gdy w timeshift ustawimy na NIE > "Wyczyść bufor timeshift podczas przełączania" gdy ustawimy na NIE dekoder po jakimś czasie zacznie się zawieszać, i to nie tylko w Zgemma, mam tez 2 dekoder VU+ Duo4k i tam jest ten sam problem, gdy ustawie na Nie to VU tez się zawiesza, wiec sadze ze problem polega w oprogramowaniu OpenATV 6.4. Więc każdy z was będzie miał ten sam problem gdy to ustawimy, wiec jak ktoś to włączy i bedzie miał taki problem to szukać tam. Używam skorki AX Blue FHD.