Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki laptop do 2000 zł? Nowy czy poleasingowy?

magic9 01 Apr 2021 08:29 1083 0
 • Jaki laptop do 2000 zł? Nowy czy poleasingowy?
  Obecnie laptop jest podstawowym narzędziem pracy i nauki dla wielu osób. Często pozostaje uruchomiony przez kilkanaście godzin dziennie, dlatego bardzo ważne jest, żeby był wyposażony w wydajny procesor, mocną baterię oraz pamięć o dużej pojemności. Twój model właśnie odmówił posłuszeństwa? Potrzebujesz nowego urządzenia, ale masz ograniczony budżet? Sprawdź, jakiego laptopa wybrać do 2000 zł!

  Zakup nowego urządzenia do pracy lub nauki to dla wielu rodzin duży wydatek. W 2020 roku zainteresowanie laptopami wyraźnie wzrosło, co przełożyło się na wzrost cen urządzeń. Zdarza się, że za dobrej jakości sprzęt trzeba zapłacić nawet wiele tysięcy złotych. Dlatego coraz więcej osób, zamiast sięgać po nowy model, wybiera sprzęt poleasingowy, który jest dostępny w przystępnej, atrakcyjnej cenie. Jednak to nie wszystkie zalety tego rozwiązania.

  Laptop za 2000 zł – nowy czy poleasingowy?

  Zakup nowego laptopa ma wiele zalet. Jeśli zdecydujesz się na taki sprzęt, to możesz mieć pewność, że otrzymujesz urządzenie, które nie było wcześniej przez nikogo użytkowane. Dzięki temu może posłużyć Ci co najmniej kilka lat. Nowe modele są także wyposażone w nowoczesne rozwiązania, porty oraz oprogramowanie, dzięki czemu nie ma problemu z zainstalowaniem nowych gier lub programów komputerowych. Jednak za sprzęt o wysokich parametrach technicznych często trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych.

  Nic dziwnego, że coraz większe zainteresowanie klientów wzbudzają laptopy poleasingowe oferowane np. przez Sprzętowo.pl. To wysokiej klasy, profesjonalne urządzenia, które zostały wypożyczone dużej firmie na określony czas, a następnie zwrócone i odnowione przez specjalistów IT. To, czym wyróżnia się używany sprzęt, to wysokie parametry techniczne. Sprzęt przeznaczony do biur i korporacji musi być:
  • wydajny, aby pracować nieprzerwanie przez kilkanaście godzin,
  • wytrzymały np. na uderzenia czy zalania,
  • ergonomiczny, aby korzystanie z niego było wygodne dla pracowników.

  Dlatego nawet w wersji używanej takie laptopy są prawdziwą gratką. Kiedy te urządzenia powrócą z leasingu, fachowcy wymieniają w nich podzespoły, np. kartę graficzną, dysk czy moduły RAM, a także wymieniają najszybciej zużywające się detale, takie jak np. pasta termoprzewodząca. W rezultacie w pełni sprawny, profesjonalny laptop poleasingowy wraca do sklepu w niższej, atrakcyjnej cenie. Jego parametry często dorównują tym wyróżniającym nowe urządzenia z niskiej lub średniej półki!

  Gdzie kupić dobrego laptopa poleasingowego za 2000 zł?

  Jesteś zainteresowany zakupem używanego urządzenia, ale boisz się, że laptop szybko przestanie działać, a inwestycja okaże stratą pieniędzy? Zastanawiasz się, jak znaleźć dobrego poleasingowego laptopa do 2000 zł? Zanim zdecydujesz się skorzystać z atrakcyjnej oferty, sprawdź opinie klientów wybranego sklepu, np. Sprzetowo.pl.

  Pamiętaj o tym, żeby wybierać wyłącznie zaufane i sprawdzone punkty sprzedaży, które mają nie tylko interesującą ofertę, ale także proponują, np. możliwość zwrotu sprzętu, gwarancję sprzedawcy oraz pomoc techniczną. Zwróć także uwagę na to, czy laptop poleasingowy ma legalne, oryginalne oprogramowanie. Dzięki temu unikniesz kłopotów z aktywacją systemu po zakupie.

  Nabycie nowego urządzenia nie musi nadwyrężać domowego budżetu. Teraz możesz sięgnąć po nowoczesny, wydajny notebook w przystępnej cenie. Nie czekaj, tylko sprawdź dostępne oferty już dziś, a z pewnością będziesz pozytywnie zaskoczony!

  [Artykuł sponsorowany]
  About Author
  magic9
  Editor
  Offline 
  Has specialization in: redaktor treści elektroda
  magic9 wrote 579 posts with rating 276, helped 9 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.
 • TermopastyTermopasty