Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Inspekcja serwisowa Audi A4

22 Paź 2005 18:08 8929 6
  • Poziom 15  
    Bardzo prosiłbym o pomoc w skasowaniu inspekcji serwisowych w Audi A4 1995 rok benzyna. Auto te w tym roczniku nie posiada mozliwosci skasowania recznego za pomoca przycisków na na zegarach. Chodzi mi o to jak wpisac prawidłowe wartosci w 17 , adaptacja kanał 05 wymiana oleju , kanał 06 dystans do In-1 service, kanał 07 czas do IN- service i kanał 08 czas do In - 2 service.
    Auto odpala na 3 sekundy i blokuje sie immo, powodem sa nieskasowane inspekcje moje próby skasowania inspekcji nie dały rezultatu poniewaz nie potrafię wpisac prawidłowych wartości to tego modelu
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    nie wydaje mi sie by immo bulo zwiazane z serwisem sprawdz raczej adres 25--immo
    a potem wykonaj tan adaptacje 10 00
  • Poziom 15  
    Zgadza sie wprowadziłem wartosci prawidłowe i w kanałach , kontrolki inspekcji wykasowane , auto dalej po 3 sekundach gaśnie. w sterowniku silnika mam bład 17978 ( blokada Immo) a w sterowniku Immo 01176 - key
    07-00 signal to low. Nie mam testera , błedy odczytywałem programem vag - com. Czy którys z kolegów mogłby mi bardziej sprecyzować bład wystepujacy w sterowniku immo?
    Prawdobodobnie usterka wysąpiła po myciu silnika
    Pozdrawiam

Dodano po 1 [godziny] 56 [minuty]:

Problem rozwiązany . Uszkodzony transponder.
    Dziekuje za pomoc . Zamykam temat
  • Poziom 14  
    mam taki sam problem z immo tzn ten same błedy , ale auto da sie odpalic :) (za 2 razem przewaznie) .. po wyaksowaniu ich jest spokuj na pewnien krotki czas .. ten transponder jest w kluczyka z tego co mi sie wydaje ... trzba go jakos porgramowac ? (chce kupic ten http://allegro.pl/show_item.php?item=77160362
  • Poziom 10  
    sorki że się podłączyłem ale szukam takie przewodu żebym mógł się podłączyć do audi bo mam laptopa czy jest taka możliwość
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wszystko jest na forum, wystarczy poczytać temat VAG.

Pozdrawiam