Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio JVC KD-G632 a Bluetooth.

kriston81 04 Apr 2021 23:08 474 4
    kriston81
    Level 9  
    Witam

Posiadam w aucie tytułowe radio i bardzo bym chciał słuchać na nim radia internetowego z telefonu i moje pytanie jaki moduł Bluetooth kupić aby to działało? Dodam że, nie znam się na tym kompletnie, wcześniej miałem radio z jackiem 3,5 i podłączałem telefon przez jacka i mogłem słuchać, to radio ma tylko usb i niestety nie "widzi" telefonu. Widziałem tutaj temat i tam radzono zakupić moduł JVC KS-BTA100 niestety z tego co widzę w sieci jest on nieosiągalny... Bardzo proszę o pomoc.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Jeśli naprawdę chcesz je np. z sentymentu zostawić, to dokup KS-U58 do którego też możesz dokupić moduł BT i wtedy połączenie telefonu masz bez żadnych kabelków. Jednak ja sprzedałbym stare radio i kup nowe już z BT na pokładzie.
    kriston81
    Level 9  
    powalla wrote:
    Jeśli naprawdę chcesz je np. z sentymentu zostawić, to dokup KS-U58 do którego też możesz dokupić moduł BT i wtedy połączenie telefonu masz bez żadnych kabelków. Jednak ja sprzedałbym stare radio i kup nowe już z BT na pokładzie.

A jakie radio by Pan polecił? Czy można kupić sam panel przedni czy muszę kupić całe radio? Radio tak do 200 pln.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Do 200zł nic sensownego i nowego nie kupisz , bo najtańsze zaczyna się od ok 279 zł (PIONEER MVH-29BT) ale jeśli używka może być to widziałem JVC KD-X362BT za właśnie 200.