Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

podłączenie radia android 2 din zamiast oryginału Jeep Grand Cherokee WK

boras1978 05 Apr 2021 17:50 1965 4
    boras1978
    Level 9  
    Witam Was
    W Was jedyna nadzieja bo już zaczynam się poddawać
    Posiadam radio Adroid ( taki typowy chińczyk ) ale zakupiony w u nas w kraju. chcę je podłączyć do siebie do auta zamiast oryginału żeby mieć andrida i odbierać sygnał z kamery cofanie i takie tam.
    W samochodzie mam wtyczkę

pin od 7 do 10 nie mam tych kabli
    a radio ma
    Po podłączeniu tylko + i - i głośniki tył radio nie obudziło się
    Proszę pomocy co trzeba z czym połączyć żeby zagrało ??
    Kupiłem przejściówkę z wtyczki od Jeep do ISO
    Proszę o pomoc jak te kabelki ze sobą podłączyć w radiu jest ACC to chyba od wzbudzenia radia po stacyjce ?? ale nie jestem pewien, i są jeszcze ILL_DET nie wiem co oznacza i WC2+ i WC1+ też nie wiem co oznacza.
    Może ktoś coś już takiego przerabiał i pomoże.
    Pozdrawiam Maciek
    boras1978
    Level 9  
    darens wrote:
    Sprawdź czy ACC nie masz w gniazdach zapalniczki, WC to zapewne wejście sterowania z kierownicy, ILL to sygnał dla podświetlenia, myślę ze to: https://connects2.com/Product/ProductItem/CT51-CH0C będzie Ci potrzebne, chyba że pominiesz fabryczny wzmacniacz.
    Tu masz jeszcze jedną rozpiskę: https://www.wkjeeps.com/wk_audio_pinouts.htm

Właśnie ta rozpiska co zamieściłeś też ją zamieściłem tylko po polsku, u mnie właśnie nie ma kabli na pinach od 7 do 10. tylko kwestia co z czym pospinać żeby grało?
    darens
    Level 22  
    Masz rozpisane wszystkie pinout`y złącz (radio i wzmacniacz), fabryczny wzmacniacz jest z lewej strony w bagażniku pod tapicerką i albo go ominiesz/zastąpisz innym wzmacniaczem albo wykorzystasz interfejs który masz w przykładowym linku podanym wyżej. Upewnij się tylko czy interfejs będzie będzie współpracował z instalacją audio w Twoim aucie podając sprzedającemu model fabrycznego radia, etc.
    boras1978
    Level 9  
    Dzięki za podpowiedź
    Dziś sprawdziłem jak podpiąłem ACC pod zasilenie :) radio działa ale nie było nic w głośnikach
    Teraz pewnie czeka mnie zakup kolejnego czegoś żeby zagrało ze wzmacniaczem
    Myślałem że nie mam wzmacniacza bo nie mam wersji BOSTON ale okazuje się że jest cos na kształt wzmacniacza przy tylnej lewej lampie.
    Zastanawia mnie tylko to co podałeś link że w opisie jest sterowanie z kierownicy a ja w wersji LAREDO nie mam sterowania z kierownicy. ale podpytam sprzedającego.