Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2

sebastian_szewczyk 05 Apr 2021 21:01 846 4
    sebastian_szewczyk
    Level 10  
    Witam otóż posiadam wyważarkę do kół jak w temacie. Niestety posypał się w niej układ elektroniczny. Urządzenie nie uruchamiało się. Wlutowalem cztery nowe diody oraz naprawiłem ścieżki i wstawiłem dodatkowo bezpiecznik. Wyświetlacz zaczął coś pokazywać ale maszyna nie ruszyła do końca. Po paru próbach ponownego uruchomienia spaliło bezpiecznik 1.6A który wstawiłem na uszkodzonej ścieżce. Kupno nowego układu mija się niestety z celem bo jest za drogi. Moje pytanie czy znajdzie się tutaj ktoś do kogo mógł bym ten układ wysłać w celu naprawy? Pozdrawiam Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2 Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2 [img-0] Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2 Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2 Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2 Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2 Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2 Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2 Układ scalony wyważarka Hofmann Geodyna 4500-2
    tomtim123
    Level 33  
    Czy te diody co Kolega wymienił, to były identyczne. ? Czy silnik jest sprawny ?, Czy podczas tych prób włączenia silnik zakręcił ?. Jak coś, to proszę o info na priv.
    sebastian_szewczyk
    Level 10  
    Witam, sterownik oddałem do elektronika który wymienił wszystkie uszkodzone elementy. Sterownik włącza się ale niestety oprogramowanie uległo uszkodzeniu i w środę przyjedzie serwis z Poznania. Mają wgrać nowe oprogramowanie i przeprowadzić kalibrację. Do tej pory kosztowało to 300 zł i serwis życzy sobie 1100 zł. Nowy sterownik 4400 zł który i tak nie jest zaprogramowany.... W środę dam znać czy maszyna ruszyła.
    galon
    Level 11  
    naprawił pan ta maszyne bo chyba mam całą płyte główną