Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak wyprowadzić kable pod wzmacniacz z radia RD4 (PEUGEOT) ?

08 Apr 2021 13:23 75 5
  • Level 3  
    Witam. Posiadam takie radio i chciałbym podłączyć wzmacniacz pod subwoofer. Wiem że można tylko nie wiem gdzie się musze wlutować, szukałem ale nic konkretnego nie znalazłem.
    Jak wyprowadzić kable pod wzmacniacz z radia RD4 (PEUGEOT) ? Jak wyprowadzić kable pod wzmacniacz z radia RD4 (PEUGEOT) ? Jak wyprowadzić kable pod wzmacniacz z radia RD4 (PEUGEOT) ? Jak wyprowadzić kable pod wzmacniacz z radia RD4 (PEUGEOT) ?

• Level 43  
    Co to za wzmacniacz, jakie wejścia posiada?
  • Level 3  
    Jak wyprowadzić kable pod wzmacniacz z radia RD4 (PEUGEOT) ? Jak wyprowadzić kable pod wzmacniacz z radia RD4 (PEUGEOT) ?

• Level 43  
    W radiu musiałbyś wlutować się przed końcówką mocy - lepszym rozwiązaniem będzie zakup konwerterów Hi-Low.
  • Level 3  
    A dlaczego lepszym rozwiązaniem? Prostszym napewno, ale słyszałem że lepiej łączyć się właśnie przed końcówką mocy.
  • Level 21  
    Niech nie kombinuje z grzebaniem w radiu. Tak jak mówił przedmówca kol. sosarek lepiej konwerter Hi-Lo.
    One mają separacje galwaniczną i będzie miał przynajmniej problem z głowy z pętlą masy.
    Poza tym mogą jeszcze wystąpić inne problemy, stuki ,składowa DC, z uwaleniem radia włącznie.
    Wiedza autora postu jest tu za mała , aby to dobrze i fachowo zrobił.
    Nie raz już tak miałem"panie ratuj bo nabroiłem"