Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei p8 lite, sam się wyłącza

ProfDis 12 Apr 2021 17:18 405 2
    ProfDis
    Level 1  
    Witam, mam problem z dosć leciwym telefonem, mianowicie Huaweiem p8 lite.
    Telefon normalnie się włącza, można go odblokować, połączyć z wifi. Ale problem pojawia się gdy chcę włączyć jakąkolwiek aplikację (np instagram). Aplikacja pokazuje ładowanie, następnie ekran telefonu robi się czarny, a telefon sygnalizuje restart. Zauważyłem że np. facebook-owi, udaje się pokazać okienko logowania, jednak po chwili telefon również się wyłącza.
    Zauważyłem również, że telefon pozostawiony z włączonym ekranem, po około 1,5 min też potrafi się wyłączyć.

Przyjmę jakiekolwiek porady, zależy mi aby działał.
    Ryder12
    Level 4  
    zrób może hard reset telefonu? nie wiem jak jest dokładnie w tym telefonie ale wpisz w youtuba hard reset huawei p8 lite
    staś pytalski
    Level 39  
    Ten telefon ma ok 5 lat. Trudno powiedzieć w jakiej kondycji jest akumulator. Jak telefon jest pod ładowarka zachowuje się tak samo? Jeżeli nie wyłączy się, jak jest pod ładowarka, spróbuj zaktualizować oprogramowanie w telefonie jak i pobrane aplikacje. Sprawdź też ile masz dostepnej pamięci wewnątrz samego urządzenia, bez karty pamięci. Można próbowac robić hard reset ale z uszkodzonym akumulatorem może się to zakończyć niepowodzeniem. Oczywiście wszystkie dane zostaną utracone.