Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei Mate 10 Lite (RNE-L21) - bootloop, brak recovery mode

leeonidas23 12 Apr 2021 23:26 471 4
    leeonidas23
    Level 7  
    Witam!
    Post dotyczy Huawei Mate 10 Lite RNE-L21 android stock 8.0. Telefon po nocy zastałem wyłączony wszystko wskazywało na wyładowanie po podłączeniu do ładowarki oraz włączeniu android wpada w bootloop nie da rady go wyłączyć w żaden sposób, wejście do recovery nie daje żadnego rezultatu poza zawieszeniem na ekranie ładowania jedyna opcja jaka działa to fastboot lecz z jego poziomu nie jestem w stanie nic zrobić. I teraz pytanie czy jestem w stanie uratować ten telefon czy raczej szukać nowego? Dodam tylko, że adb również nie działa. Telefon fabrycznie zablokowany FRP + bootloader. Próbowałem odblokować FRP jak i również bootloader jednak nic z tego. Liczę na waszą pomoc
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    staś pytalski
    Level 38  
    Coś ostatnio sypią się Mate 10 Lite, wątek był parę dni temu.
    leeonidas23
    Level 7  
    staś pytalski wrote:
    Coś ostatnio sypią się Mate 10 Lite, wątek był parę dni temu.

Jak tak czytam sprzed kilku dni teraz to wychodzi na to, że nie ma sensu się bawić w kupowanie kluczy do odblokowania FRP oraz w inne kombinacje tylko oddać do serwisu lub kupić nowy telefon.
    staś pytalski
    Level 38  
    Możesz spróbować znaleźć soft, załadować plik update.app na kartę pamięci i trzema przyciskami wymusić załadowanie się oprogramowania. Oczywiście to co było w telefonie zostanie nadpisane.
    leeonidas23
    Level 7  
    staś pytalski wrote:
    Możesz spróbować znaleźć soft, załadować plik update.app na kartę pamięci i trzema przyciskami wymusić załadowanie się oprogramowania. Oczywiście to co było w telefonie zostanie nadpisane.

Próbowałem możliwie wszystkich kombinacji i ani nie czyta pliku update.app ani nie wchodzi w download mode. Za każdym razem próbując wejść w download mode soft zaczyna wpadać w pętle eRecovery też nie możliwe bo wtedy jest zawiecha na logu huaweia. Skończyły mi się pomysły