Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MultiDiag pro+ Gold do ciezarowych. Co mozna tym zrobic?

13 Apr 2021 04:49 417 5
  • Level 9  
    Witam. Czy miał ktoś z was doczynienia z ww. interfejsem diagnostycznym do aut ciezarowych lub wersje agro takze do maszyn rolniczych i budowlanych? Co tak naprawde mozna tym zrobic? Czy mozna zrobic kalibracje sprzegla Man tgx euro 5 lub euro 6 po 2014r? Lub sprawdzic parametry wtryskow? Sprawdzic Abs czy Ebs ?przeswietlić czujniki zdiagnozowac ktory uszkodzony? Akceptacje silownika sprzęgła lub w Aktrosie euro 5 po 2009 roku nauczanie skrzyni przeswietlanie wszystkich sterownikow itd itp. Oplaci sie to kupic wogóle?
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 29  
    Jeżeli masz warsztat, czy zaplecze techniczne dla swojego taboru, oraz ogarniętego mechanika, to zaproś przedstawiciela handlowego na bezpłatną prezentację. Bardzo chętnie przyjedzie i pokaże co sprzęt i oprogramowanie potrafi. Zapewne zechce Ci sprzedać Laptopa pancernego do warsztatu, Oprogramowanie, zestaw połączeniowy do różnych typów interfejsów oraz roczną licencję z gwarancją aktualizacji dla nowych modeli pojazdów. Po roku znów opłacisz licencję. Dla 1-2 pojazdów na pewno się nie opłaca, Ale jeżeli będziesz z tego korzystał co najmniej raz dziennie to inwestycja się zwróci.
  • Level 9  
    No aut mamy 12. 6 ciągników siodlowych naczepy solówki kilka sztuk. Koparki itd. Szefo nie chce kupowac. Od napraw bierzacych jestem ja. Powiedzial " chcesz to kup sobie a jak beda usterki to bedziesz przeswietlal auta " . Tak to dzwonil po komputerowcow tylko trzeba na nich czekac tydzien lub dwa. No i dlatego wrzuciłem taki temat co to potrafi. Prócz tego moze i fuchy jakies inne tylko czy warto to kupic. Drogie to nie jest bo 1200-1300 zl. Chcialbym zeby wypowiedzial sie ktos kto tego używał lub używa.

Dodano po 21 [minuty]:

MultiDiag pro+ Gold do ciezarowych. Co mozna tym zrobic?

Dodano po 33 [sekundy]:

O takie cos mi chodzi.
  • Level 2  
    I jak Norbert kupiłeś coś możesz coś sensownego podrzucić