Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] nVidia Tesla K80 - co uruchomic aby Gr.Karta liczyla rownolegle na 2 procesorach

Zygmund11 13 Apr 2021 21:17 300 4
    Zygmund11
    Level 3  
    komputer - HPE ProLiant DL 580 gen8, ECCRam128GB , HD 10TB SAS
    Intel Xeon x 4 procesory 60 core / 120 Threads, Karta Graficzna: Matrox G200 na plycie glownej.
    Akcelerator Grafiki nVidia Tesla K80, 2 procesory keppler (2 sterowniki , 2x 12GB pamieci, 1x kabel, chlodzenie pasywne)
    System operacyjny Windows 19 Server Data Center, najnowsze sterowniki , zadnych konfliktow.

Komputer uzywany do gry w szachy na portalu playchess.com. Program do gry to Fritz 17. Teraz chcialbym przetestowac engin szachowy "Leela Lc0" ktory powinien liczyc na procesorach graficznych z akceleratora nVidia Tesla K80 (2procesory) . Program GPU-Z pokazuje ze jest wszystko spoko. Niestety dla mnie, maszyna szachowa kozysta tylko z jednego procesora graficznego. Co powinienem zrobic aby liczyla rownolegle na drugim procesorze , Gdy zdeaktywuje jeden sterownik nVidia K80 to karta liczy na drugim . co zrobic aby liczyly jednoczesnie oba? dzieki za pomoc
    safbot1st
    Level 43  
    Skoro Fritz działa na obu rdzeniach, trzeba zapytać autora silnika Leela dlaczego tak się dzieje.
    Może wystarczy przydzielić zasoby do programu.
    Zygmund11
    Level 3  
    Dziekuje za podpowiedzi i sugestje lecz na razie bez skutku.
    Doczytalem ze powinienem wejsc w nVidia sterowaniesystemem (wejsc na obraz Deskop nastepnie nacisnac prawy przycisk myszki),wybrac nastepnie na 3D ustawienia i tam ustawic CPU - GPU zazadzanie GPU i na multi ustawic.
    Teraz mam problem gdyz w moim windows server 2019 DataCenter Nie posiadam takiej opücji jak 3D ustawienia . Nie moge w to wejsc i ustawic Karty Graficznej na prace wieloprocesorowa. ma moze ktos pomysl. wgrywalem juy chyba z 5 roznych sterownikow. pozdro i dzieki nvidia 390.85 sterownik z 2018 pokazuje dopiero ww sterowaniesystemem
    Zygmund11
    Level 3  
    Dziekuje juz sobie pomoglem . Dla wiadomosci innych moze tez beda w potrzebie Jest takie cos: Colaboratory - tym ustawilem co mi potrzeba . dzieki i narka
    Zygmund11
    Level 3  
    Dziekuje juz sobie pomoglem . Dla wiadomosci innych moze tez beda w potrzebie Jest takie cos: Colaboratory - tym ustawilem co mi potrzeba . dzieki i narka

Dodano po 1 [minuty]:

Uzylem tego tutaj : Colaboratory