Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iPhone 7 problem z ładowaniem po wymianie ukladu tristar i baterii

HansKlopsPL 15 Apr 2021 11:13 456 3
    HansKlopsPL
    Level 1  
    Witam
    Ostatnio otrzymałem iPhone'a 7 po wymianie ukladu tristar. Niestety telefon leżał od 2016 roku w szufladzie i bateria spuchła po naładowaniu. Po wymianie baterii na nową, miałem problem z ładowarką nieoryginalną. Pokazywał się komunikat (akcesorium nie może być obsługiwane). Po tym komunikacie wymieniłem ładowarkę na oryginalną i żaden błąd się nie pokazywał. Dziwne jest to, że jak chce go naładować to są 2 sposoby:
    - 1 sposób to przy otwartym ekranie bez przykręconych śrubek na płycie normalnie ładuje.
    - 2 sposób to przy nie przykręconych śrubkach do płyty przy zamkniętym ekranie, aby ładował się trzeba lekko docisnąć ekran i normalnie ładuje.
    Przy skręconych wszystkich śrubkach, telefon nie ładuje.
    RafalB

Level 28  
    MOSFET - Serwis wrote:
    Wyglada mi to na jakieś uszkodzone połączenie. To się kładzie na podgrzewaczu na 280 stopni na 15 minut. Później po wystudzeniu powinno działać. Tak się robiło na serwisie.

Czy Ty jesteś poważny ? Co to za rada i argument ?
    Allx84
    Level 13  
    Zobacz po stronie tristar, czy metalowe blaszki ochronne nie powyginane. Nie wiem czy nazwać je ekranami, czy nie. Ale chodzi o te, z których zdejmuje się naklejkę nad układem.