Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Słuchawki do gier online (głównie cs go) 300-350 zł

Marszczynos 19 Apr 2021 10:50 228 7
 • #1
  Marszczynos
  Level 4  
  Mam problem z wybraniem słuchawek. Niby wiem, że hyperx cloud alpha są najlepsze na świecie w tej cenie, ale znalazłem w internecie dwie pary innych, ciekawych słuchawek, a mianowicie asus rog delta core i asus tuf h5 lite. Jest o nich mało informacji w polskiej części internetu i nie umiem ich porównać, żeby być pewnym, które wybrać.
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • #3
  Marszczynos
  Level 4  
  AntosiekYT wrote:
  Cena ok. 300zł

  To cena arctis 1?
 • #4
  AntosiekYT
  Level 14  
  To Arctis 7 powystawowe
  https://allegro.pl/oferta/sluchawki-steelseries-arctis-7-2019-gaming-10020930922
  To Arctis 3 nowe (niewiele gorsze, równie wygodne i dobre)
  https://allegro.pl/oferta/sluchawki-steelseries-arctis-3-2019-black-gaming-10566289242

  Dodano po 30 [sekundy]:

  Arctis 1 to ok. 200zł
 • #6
  sunrise84
  Level 42  
  Kingston HyperX Cloud Alpha
  "Bardzo popularne słuchawki z mikrofonem, przeznaczone wybitnie dla graczy z samej definicji. HyperX mają duży atut w wysokiej trwałości i żywotności materiałów, a co nie tylko dla gracza ma duże znaczenie. Sprzęt lubi faworyzować wszelakie efekty dźwiękowe z gier, podkreślając je tak od strony basowej, jak i sopranowej. Trochę oddalona średnica pracuje na naszą korzyść także na bardzo podobnej zasadzie jak w modelu K240 Studio, a więc dystansuje dźwięki przed nami, dając więcej miejsca na ocenę odległości od przeciwnika. Aczkolwiek nie da się ukryć, że K240 są od nich bardziej sceniczne, choć półotwarte. W Cloudach nie ma na szczęście aż tak mocnego wycofania średnicy, przedetalizowania czy przebasowienia – sprzęt zachowuje się zupełnie normalnie i z tego względu wielu osobom powinien sprawdzić się pierwszorzędnie, także jako słuchawki uniwersalnego zastosowania i bez względu na posiadane źródło (60 Ω / 100 dB)."

  KOSS GMR 540 ISO
  https://www.ceneo.pl/60732430#crid=331592&pid=11293
  "Ultra-lekkie słuchawki z mikrofonem przeznaczone dla graczy. Słuchawki sprawiają wrażenie tanich, zwłaszcza jeśli mowa o okablowaniu, które jest cienkie i wątłe, ale przy prawidłowym (i cierpliwym) założeniu zachowują całkiem przyzwoitą scenę i to miejscami na pułapie półotwartych K240 MKII, które pełniły w recenzji rolę punktu odniesienia, a przecież 540 są modelem zamkniętym. Choć 540 ISO nie mają takiej sceny jak bliźniacze otwarte 545 AIR, to jednak AIRy nie mają z drugiej strony takiej naturalności jak ISO. Obie pary są specjalizowane pod gry i w rzeczy samej gra się w nich bardzo dobrze, ale w ISO wszystko jest bardziej poprawne i naturalne, przez co jest to wyraźnie bardziej uniwersalna para słuchawek w codziennym użytkowaniu, do tego ze świetnie zbierającym mikrofonem. Słowa pochwały należą się też za odważne podejście przez producenta do takich konstrukcji, utrzymanie cen w sensownych pułapach, a także opracowanie wersji USB, które są czarnym koniem tej serii i pozwalają zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, wzmacniając ekonomię i opłacalność. GMR 540 ISO uważam za świetną alternatywę dla np. Kingston HyperX Cloud Flight, od których są tańsze i po prostu lepsze."
 • #8
  Marszczynos
  Level 4  
  Dostałem odpowiedź-jakie słuchawki wybrałqby na moim miejscu doradzająca osoba.