Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

eberspacher D1L jak ustawić?

23 Paź 2005 17:27 4355 10
  • Poziom 14  
    Witam, mam eberspacher D1L , pracuje mi ono 60 minut i wyłącza się. Mam pytanko, czy jest taka możliwość, by włączało się ono samo do czasu, az temperatura wewnątrz auta osiągnie pewien ustalony prze ze mnie na termostacie poziom?Po 60 minutach wyłącza się i nie włącza się ponownie.Nie wiem jak to ustawić, a może sterownik jest popsuty??Proszę o pomoc.
  • Poziom 24  
    Jaki masz zegar (termostat sterujący)?? Jak podłączyłeś kable??
  • Poziom 14  
    jezeli chodzi o termostat, to go sprawdzałem i jest dobry, przewodów ja nie podłączałem, juz były podłączone, wprowadzone są one do sterownika.termostat działa ok, ale po 60 minutach sterownik wyłącza urządzenie i nie włącza ponownie, tylko trzeba kliknąć start i znów działa 60 min.
  • Poziom 24  
    Jak zewrzesz czerwony z żółtym idący do włącznika powinno chodzić na okrągło.
  • Poziom 14  
    a nie spali mi się cos??? bo to nie moje urządzenie a napewno kosztuje troche :)
  • Poziom 25  
    Nie kombinuj nic z tym zółtym, bo to i tak nic nie da.
    Prawdopodobnie masz D1LE (sprawdź na tabliczce znamionowej). Jeśli takowej nie ma to sprawdź czy płytka sterująca jest wewnątrz urządzenia czy na zewnątrz.
  • Poziom 16  
    Takie ogrzewania miały różne konfigurację . Musisz podać typ inaczej możemy pisać i nic z tego nie wyjdzie. A czujniki temperatury są trzy dwa są w ogrzewaniu a trzeci montowany w kabinie (opcja).Ustawia sie tylko dawkę paliwa .

A.G.
  • Poziom 14  
    jak się ustawia dawkę paliwa:?:
  • Poziom 16  
    Całe ustawianie znajduje sie w pompie paliwa.Jak rozbierzesz to sam zobaczysz. A.G.
  • Poziom 14  
    przepraszam, ze wczesniej nie pisalem. problem rozwiazalem stojac na parkingu, trzeba bylo przycisnac przy wlaczaniu dwa przyciski na raz i jest ok, dziekuje za pomoc i pozdrawiam.