Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

buduje migomat na spawarce elektrodowej

23 Oct 2005 23:29 5450 3
  • Level 21  
    Proszę o pomoc w uruchomieniu regulatora na układzie U209B ale zaznaczam , że chcciałbym wykorzystać jego funkcję stabilizacji prądu słyszałem , że ma on wejście pomiarowe np , przekładnik , lub bocznik względnie rezystor proszę o konkretne schematy posiadam spawarkę elektrodową 230/400V są to moje pierwsze kroki do przeobienia jej na migomat dziękuję
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 11  
    Migomaty nie mogą być sterowane elektronicznie tylko na odczepach uzwojenia pierwotnego - nie spotkałem się z takim!!!!
    Jeżeli chodzi o spawarkę to ma charakterystykę opadającą , więc nie nadaje się do migomata gdzie ma być w miarę stała!!!
  • Level 21  
    Hej czy mozesz dokladnie wyjaśnic o tej charakterystyce opadającej i stałej na czym rzecz polega ?? , a jeśli chodzi o spawarkę mogę zrezygnować z miga i zrobie spawarkę z diodami na prąd stały i zmienny i prosze o podpowiedż o ten scalak odnosnie regulacji i pierwszego postu dzięki
  • Helpful post
    Level 13  
    Jest prototyp migomatu z takim regulatorem na układzie U208 i podobno śmiga super. Znajdziesz to pn. "buduje migomat na spawarce elektrodowej"