Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Wyciskarka soków Esperanza EKJ007, szukam zębatki...

_PREDATOR_ 01 May 2021 17:05 774 4
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Witam, w przekładni jest tylko jedna mała zębatka 'plastikowa' z osi wirnika silnika do innych metalowych zębatek, której pilnie szukam, nie znam jej nr katolowego, wysłałem zapytanie do North.
    [Kupię] Wyciskarka soków Esperanza EKJ007, szukam zębatki... [Kupię] Wyciskarka soków Esperanza EKJ007, szukam zębatki... [Kupię] Wyciskarka soków Esperanza EKJ007, szukam zębatki... [Kupię] Wyciskarka soków Esperanza EKJ007, szukam zębatki... [Kupię] Wyciskarka soków Esperanza EKJ007, szukam zębatki...

PS. Za skuteczną pomoc daję 1000pkt. z własnej 'puli'!
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Computer ControlsComputer Controls
    wesolyyyy
    Level 23  
    szymon122 wrote:
    Nie wiem ile podziała, ale lepsze to niż nic. Może wytrzyma do czasu wymiany na oryginał.

Można wydrukować z PLA a następnie odlać z aluminium w piaskowej formie :) Robiłem tak zębatkę do napędu kosiarki bo chińczycy zrobili z plastiku a nowy napęd kosztował pół tysiąca.
    Samej zębatki niestety się nie dostanie, zbyt gówniana firma żeby można było do niej dostać każdą pierdołę.
    miszcz310
    Level 19  
    Z ciekawości udało się rozwiązać problem?
    Jakby co można spróbować wydrukować 3d zrobić formę z silikonu i odlać z "mocniejszego" "pełnego" plastiku albo z np. stopy cynku jak w samochodzikach (forma silikonowa powinna wytrzymać kilka odlewów).
    Pozdrawiam,
    miszcz310

P.S. Mógłbym pomóc z projektem 3d, drukiem i formą ewentulanie
    wesolyyyy
    Level 23  
    @miszcz310 Forma z drobnego piasku, wlewasz stopiony metal do piaskowej formy w której jest wydruk z PLA. Ładnie się odlewa. Odlewałem z aluminium (topionym w jakimś garnku na palenisku pieca na ekogroszek :P