Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Fujitsu esprimo p5925 - Instalacja windows 7 x64

SmartTechArt 06 May 2021 16:31 219 5
    SmartTechArt
    Level 5  
    Czesc
    Poprosze o pomoc z systemem Windows 7 pro x64
    FUJITSU ESPRIMOM P5925 intel core 2 duo 2 x 3. 0 ghz e8400

Przy instalacji systemu Windows 7 pro x64 mam na 0%... I ładują mi kropki to znaczy ze system pracuje i sie nie zaciął jednak już tak mam na 0% z 30 min i nie wiem co dalej robić.
    Przy włączeniu komputera naciskam F12 nie przechodzę do bios tylko mam Okno System Control a w nim Ladowanie Ram dysku i cos jeszcze moge przejść czasamo wciskając F2 setup czyli przejdzie mi jakby na bios. Lub czasami pokazuje mi F1 resume i wtedy przechodzi do instalacji win 7 ladowanie.
    kick959
    Level 12  
    Przeskanuj sobie dysk twardy np HDTune (pełne skanowanie), sprawdź S.M.A.R.T dysku, może jest jakiś problem. Może być jeszcze problem z samą instalką.
    SmartTechArt
    Level 5  
    Nie mogę uruchomić skanowania.
    Po wlaczeniu komputera nawet w bios nie wejdzie jak mozesz pomoc w tej sprawie chętnie zadzwonie z vide rozmowa bys zobaczył jak to wygląda
    Bródka

Level 42  
    Włącz jakiś system z pendrive np HirensBootCD i pokaż screen z programu Crystal Disk Info
    SmartTechArt
    Level 5  
    Ok.
    Dalem rade

Przyczyną była
    Nieprawidłowy instalator systemu operacyjnego.
    Oraz wyłączyłem całkowicie w biosie dyskietke do której mialem error poniewaz w obudowie wogle nie mam.
    Po wlaczeniu komputera i przejścia do instalacji z dobrej plyty system poszedł
    Temat do zamknięcia dzieki
    SmartTechArt
    Level 5  
    Ok.
    Dalem rade

Przyczyną była
    Nieprawidłowy instalator systemu operacyjnego.
    Oraz wyłączyłem całkowicie w biosie dyskietke do której mialem error poniewaz w obudowie wogle nie mam.
    Po wlaczeniu komputera i przejścia do instalacji z dobrej plyty system poszedł
    Temat do zamknięcia dzieki

Dodano po 2 [minuty]:

Zbotowalem nowa plyte CD z systemen operacyjnym oraz odpiąłem wczytywanie dyskietki w biosie. Po tych czynnościach system zainstalował sie bez problemów