Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suszarka LG / Bosch /Siemens

08 May 2021 21:20 228 4
  • Level 10  
    Cześć, co możecie polecić i dlaczego jeśli chodzi o suszarki? Rozważam właściwie LG/Bosch/Siemens, chyba raczej najwyższe modele RC90/WTX/IQ800. Maksymalny możliwy wsad.
    Pierzemy dużo, obecnie mamy pralkę LG, prawdopodobnie chcielibyśmy ustawić jedną na drugiej, ale zawsze można dorobić półkę.
    Mamy psy, więc mimo wyprania czasem jakieś kłaki się znajdą - nie wiem czy to ma znaczenie.
    Większość rzeczy to bawełna, ale jednak też sporo rzeczy sportowych więc sztuczne.
    Na łączności przez telefon kompletnie mi nie zależy, ale teraz chyba wszyscy to dają.
    Przeglądając oferty widzę dodatkowe usprawnienia typu suszenie butów - jeśli nie niszczy, to w sumie myślę że fajnie jakby to było dostępne.

//edit: suszarka z pompą ciepła
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 1  
    Również się zastanawiam nad tą suszarką LG. Ciekawy jestem jak sprawdza się ten cały system autoczyszczenia. Jak będzie się sprawował sprzęt za rok, dwa lub trzy. Czy ktoś miał styczność z modelami RC80/RC90 ?
  • Level 10  
    podbijam, może ktoś coś skomentuje:)