Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- VW Polo 4 głośniki w tylnych drzwiach. Jakiej mają być średnicy.

dancio751 09 May 2021 18:02 702 3
    dancio751
    Level 3  
    Dzień dobry, chciał bym zamontować głośniki do tylnych drzwi. Problem jest tylko w tym jak je tam się mocuje oraz jakiej mają być średnicy. Nie chcę zdejmować boczków bez potrzeby a nigdzie w Internecie nie mogę tej informacji znaleźć.
    sunrise84
    Level 42  
    dancio751 wrote:
    a nigdzie w Internecie nie mogę tej informacji znaleźć.

Bo może źle szukasz???
    dancio751 wrote:
    VW Polo

Zacznijmy od tego jaki to rok samochodu?

dancio751 wrote:
    chciał bym

+
    dancio751 wrote:
    Nie chcę zdejmować boczków bez potrzeby

No cóż my tego za Ciebie nie zrobimy...
    dancio751
    Level 3  
    sunrise84 wrote:
    dancio751 wrote:
    a nigdzie w Internecie nie mogę tej informacji znaleźć.

Bo może źle szukasz???
    dancio751 wrote:
    VW Polo

Zacznijmy od tego jaki to rok samochodu?
    dancio751 wrote:
    chciał bym

+
    dancio751 wrote:
    Nie chcę zdejmować boczków bez potrzeby

No cóż my tego za Ciebie nie zrobimy...

Może źle szukam, może nie. Rok samochodu to 2004
    sunrise84
    Level 42  
    "Mam polo 9n3 z 2006r. i też mam głośniki z przodu.Aby założyć na tył musisz rozebrać boczki drzwi i pociągnąć od przodu instalację.

+

właśnie to przerobiłem u mnie w samochodzie ale że chciałem mieć oryginalne podłączenie to było trochę chodzenia ale po kolei
    w sklepie elektronicznym kupiłem piny do podłączenia przewodów głośników do radia zostały wsadzone w otwory w kostce przy radiu i po kłopocie następnie kupiłem gniazdka i wtyczki drzwiowe aby drzwi w razie demontażu odpinać tak jak do tej pory . głośniki kupiłem te same co z przodu pasują w otwór a i tapicerka nie przeszkadza . po zdjęciu tapicerki przeciągnij przewody podłącz do głośnika i zanituj bo głośniki są nitowane . najwięcej pracy przy przewodach żeby je dobrze poprowadzić ale idź na oryginalnej wiązce i mocuj ściągaczami to chyba wszystko. udanej pracy życzę

+

Ja robiłem to tak...Zdjąłem nakładkę z uchwytu od zamykania drzwi i odkręciłem śruby następnie wkrętak owinąłem irchą i w miejscach klipsów po kolei podważałem,miejsca te najlepiej zlokalizować podświetlając małą latarką z boku drzwi.Trzeba uważać na bolec od zamykania drzwi i cięgno od klamki."

Dodano po 3 [minuty]:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1204199.html#6037743

GŁOŚNIKI BASOWE IBL VW POLO 4 9N 9N3 5 6R PRZÓD TYŁ
    https://allegro.pl/oferta/glosniki-basowe-ibl-vw-polo-4-9n-9n3-5-6r-przod-ty-10161896801

Te mam zamontowane u siebie w Seat LEON jak przednie i jak za taką kwotę grają przyzwoicie

Wersja budżetowa:

GŁOŚNIKI DO DRZWI SKODA FABIA 1 VW POLO 9N PRZÓD
    https://allegro.pl/oferta/glosniki-do-drzwi-skoda-fabia-1-vw-polo-9n-przod-10060637766