Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Unitra WS 303(wzmacniacz) --->poszukuję schematu

24 Paź 2005 20:32 2072 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich zgromadzonych.
    Dostałem niedawno od znajomego wzmacniacz Unitra WS 303 niestety po przejściach(porwane kable, brak kilku części,...). Ładnie wygląda, na obudowie ma napis: "4 x 50W" więc chyba warto byłoby go jakoś wykorzystać. Jednak bez shematu serwisowego się to nie uda. W związku z tym chciałbym zwrócić się z prośbą do wszystkich, którzy taki schemat posiadają o udostępnienie. Pozdrowienia. BRS
  • Poziom 27  
    jest na elektrodzie w dziale schematy rtv wiec nie wiem o co chodzi chyba ze brak punktow ale chyba tam kosztuje 1 punkt :) pozdrawiam.
  • Poziom 34  
    Witam !

No to miałeś szczęście : to chyba pierwszy w historii WS303 w wersji quasi quadro ! Możesz wrzucić jakieś zdjęcie ?

Schemat masz na pw .

pozdrawiam
  • Poziom 2  
    [dymek]

Jestem nowy na elektrodzie i nie bardzo potrafię znależć schemat, o którym piszesz. Wpisuję w polu "szukaj" "ws 303" lub samo "303" i wyskakują mi jakieś "Tosci" a to nie o to mi chodzi. Toscę AWS 303 też posiadam. Jest sprawna więc na razie serwisówki do niej nie potrzebuję

[jersey69]

Dzięki za schemat. Przykro mi bardzo ale nie mam żadnych zdjęć tego wzmaka :cry:
    (co nie znaczy, że nie będę miał:D)
  • Poziom 34  
    Tutaj masz link na przyszłość : https://www.elektroda.pl/rtvforum/sutra113731.html#113731

pozdrawiam

Oczywiście żartowałem z tymi zdjęciami , znam ten wzmcniacz na pamięć . Dziwi mnie tylko napis 4x50 W i ciekaw jestem kto (i czym) wypisał na nim takie brednie . WS303 nie ma ani 4X , ani X50 , co nie oznacza , że jest złym wzmacniaczem . Jeśli masz rozległe uszkodzenia , to przerób go od razu na mocniejszą wersję (503) .