Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Omega A , C20NE , motronic 4.1

24 Paź 2005 22:42 1751 3
  • Poziom 11  
    Źle chodzi na paliwie, wolne obroty w porządku wysokie też ale przy wejściu na obroty się krztusi - na sondzie napięcie wacha się do 0,85V jak się zagrzeje to jest trochę lepiej ,lubi puścić dyma ,w czasie pracy jak wypinam krokowy to nic nie zmienia ,obroty nieznacznie wzrastają i jak się krztusiła tak się krztusi ,nie ma żadnych błędów ( nawet jak wypinam krokowy) podejrzewam za bogatą mieszankę-co to może być -krokowy? -ECU? a może wtryski leją? Na gazie jest ok nie krztusi się w ogóle.
  • Poziom 13  
    Mam ten silnik w Kadecie, miałem to samo zacząłem z tym walczyc i po czyszczeniu wtryskiwaczy i regulacji przepływomierza pomogło , czasem tylko na zimnym potrafi sie przymulic podczas przyspieszania. skoro jest na gazie sprawdz przepływomierz podobno po "strzałach" moze sie klapa zacinac, poza tm pompa ciśnienie paliwa itp, trzeba by zobaczyc, odczytać kody migowe .W załaczniku wrzuciłem specyfikacje tego motronika.
    Załączniki:
  • Poziom 18  
    Sprawdź czujnik temperatury.
  • Poziom 11  
    po jakimś czasie wszystko wróciło do normy - po prostu trochę pojeździłem na paliwie - prawdopodobnie problem był z którymś z wtryskiwaczy ale się rozruszał - dziękuje za zainteresowanie i zamykam temat