Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

golf 3 rozruch silnika z pilota !

lelus 24 Paź 2005 23:06 1868 2
  • #1 24 Paź 2005 23:06
    lelus
    Poziom 10  

Witam zakupilem alarm "starter " z mozliwoscia odpalenia silnika za pomoca pilota , podlaczylem central zamek i kierunki narazie wszystko dziala dobrze ale teraz zostalo mi podlaczenie jednego kabelka od centralki alarmu do rozrusznika , drugiego kabelka do zaplonu i trzeci kabelek do czujnika zaciagniecia hamulca recznego lub naturalnego polozenia dzwigni zmiany biegow (tutaj chcial bym to polaczyc i z tym i z tym o ile to mozliwe ?) .
    A wiec moje pytania :
    1. Jaki kolor ma kabel od rozrusznika i dla pewnosci w ktorej kostce przy kolumnie kuierownicy sie znajduje ? ( wydaje mi sie ze jest to kabel czarno czerwony)
    2. to co powyzej tylko chodzi o kabel do zaplonu, ( przypuszczam ze to kabel czarny)
    3. gdzie znajduje sie czujnik naturalnego polozenia dzwigni zmiany biego i czujnik zaciagniecia hamulca recznego ( tutaj dodam ze musi to byc wyjscie podajace mase do centralki alarmu )

Aha jest to Golf 3 1,9 TDI 94-95'

tutaj jest link do instrukcji jak by ktos potrzebowal :

http://www.mastertrade.pl/dok/amt/starter%2002%20instrukcja%20schemat.pdf

Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam !

0 2
  • Pomocny post
    #2 25 Paź 2005 08:36
    matimon22
    Poziom 25  

Rozrusznik:
    przewód czerwono/czarny(2,5mm2) w skrzynce bezpiecznikowej w złączu 10 polowym, lub przy kostce stacyjki;
    Zapłon: przewód czarny w kostce stacyjki lub w skrzynce bezpiecznikowej w złączu 10 polowym.
    Raczej czujnika neutralnego położenia dźwigni biegów nieznajdziesz. Pozostaje ci podłączenie do czujnika ręcznego.

Pozdrawiam

0
  • #3 25 Paź 2005 10:33
    lelus
    Poziom 10  

wielkie dzieki :)no to teraz sobie juz poradze aha , a ten czunik recznego to jakiego koloru kabelek jest ?

Dodano po 8 [minuty]:

aha zapomnialem o jednej bardzo waznej rzeczy - musze sie podpiac do czegos co podaje +12v po uruchomieniu silnika np. kontrolka ladowania wie ktos jaki to kolor kabelka ??

0