Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak zmostkować kanały w zmacniaczu First 1600W ??? HELP!!!

25 Oct 2005 00:12 5368 9
  • Level 10  
    Mam problem, nie wiem jak zmostkowac kanały w zmacniaczu first1600 tak zeby go nie uszkodzić. Chciałem zmostkowac i podłączyć do tuby bo na jednym kanale tuba nie daje z siebie tego co powinna dawać! :cry:
    http://www.annapol.pl/index.php?d=produkt&id=72 -na tej stonie mozna zobaczyc jak wygląda ten wzmacniacz.
  • Level 26  
    Na forum ten temat jest poruszany 50000000000 razy na tydzień :roll: propnuje skorzystać z takiego urządzonka jak wyszukiwarka.
  • Level 28  
    rece opadja
    czasami sa takie 2 tematy na jednej ztronie a tu jeszcze pytaja
  • Level 19  
    przestaw zworke w tylnim kanale ze sub on, plus to obojetnie czy prawy czy lewy. Pisze obojetnie bo tak ch.... wzmaka w życiu nie słyszałem. Miałem okazję (cierpienia) zabawy (nerwicy) nim. Pozdro życze funduszy na zmnianę wzmacniacza.
  • Level 28  
    Wydales kase w bloto na ten wzmacniacz.
    No ale coz jak juz go masz to chociaz nie wyzucaj calego tylko zostaw sobie obudowe - bedize sluzyc do nastepnego wzmaka z tym ze teraz to juz moze cos sam zklecisz o prawdziwych parametrach.

Ogólnie to ten wzmacniacz o ile da sie go bezpiecznie zmostkowac to nie wyciagnie wiecej niz 50W mocy ciagłej, a wg Firsta to bedzie pewnie jakie 800W :) .
  • Level 18  
    1600W :lol: doskonaly przyklad jak mozna legalnie robic ludziom wode z mozgu :roll:
  • Level 28  
    dziqus wrote:
    1600W :lol: doskonaly przyklad jak mozna legalnie robic ludziom wode z mozgu :roll:

ja bym to nazwal praniem mozgow:D
  • Level 40  
    jakie mostkowanie!!??
    Przeciez w tym wzmacniaczu siedza koncowki mocy z radia samochodowego i sa juz zmostkowane. Faktyczna moc tego wzmacniacza to ok 4x20W/4omach.
  • Level 20  
    Może 4xtda2005??? mam jeszcze w pokoju na parapecie wzmaka first 180 watt :P. Budowa oparta na 2xtda2005 czyli 2x20 wat/4 lub 2x 30-35 watt/2 ohm które daje rade uciągnąć :). A w mostku to już tylko 4 ohm ale z jakieś 35-40 watt, używałem go za czasów technikum a teraz tylko straszy komary na parapecie :).
  • Level 16  
    No to teraz juz mniej więcej wiesz co kupiłeś i wiesz że nic z tego nie zrobisz, szkoda że wcześniej nie wpadleś na forum zapytac przed zakupami to raczej pomysl zostal by wyperswadowany, a tak w bagazniku potwór o mocy 4x20 W, Szkoda tylko że kase wyrzucileś, z drugiej strony za 100 nic innego bys nie kupil ale po dolozeniu paru zlotych mozna bylo spokojnie kupic cos uzywanego co by potrwfilo ladnie zagrać.