Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HANTEK IDSO1070A przystawka oscyloskopowa - oprogramowanie po polsku

wada 21 May 2021 05:21 891 1
    wada

VIP Meritorious for electroda.pl
    Ostatnio zakupiłem taką zabawkę HANTEK IDSO1070A, jako szybki podglądacz przebiegów jest dobra, i główna zaleta dla mnie, to odseparowana od wszelkich zbędnych potencjałów dzięki połączeniu z PC lub Tabletem, poprzez połączenie przez WIFI, oraz to że przy maszynach można kręcić ustawieniami w szafie sterującej, a przystawka jest o kilka metrów dalej podłączona do maszyny.

Trochę denerwowało mnie menu oprogramowania po Angielsku, które jest nieciekawie przetłumaczone z Chińskiego, i wychodziły różne głupoty, a w kilku miejscach są chińskie krzaczki.

Napisałem własne menu po Polsku do oprogramowania pod Windowsa i teraz wszystko jest w pełni zrozumiałe i w pełni intuicyjne, niestety w kilku miejscach można jeszcze znaleźć chińskie znaki, ale nie znalazłem sposobu na poprawę tego.
    Jak kogoś interesuje polskie menu do tej przystawki to w załączniku jest plik Lan_Pollish.lug który wystarczy rozpakować i wgrać do katalogu Language, a w programie wybrać Polski i potem cieszyć się z polskiego menu.

c:Program Files (x86)IDSO-1070LanguageLan_Pollish.lug
    Attachments:
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się