Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HANTEK IDSO1070A przystawka oscyloskopowa - oprogramowanie po polsku

wada 21 May 2021 05:21 1197 1
    wada

VIP Meritorious for electroda.pl
    Ostatnio zakupiłem taką zabawkę HANTEK IDSO1070A, jako szybki podglądacz przebiegów jest dobra, i główna zaleta dla mnie, to odseparowana od wszelkich zbędnych potencjałów dzięki połączeniu z PC lub Tabletem, poprzez połączenie przez WIFI, oraz to że przy maszynach można kręcić ustawieniami w szafie sterującej, a przystawka jest o kilka metrów dalej podłączona do maszyny.

Trochę denerwowało mnie menu oprogramowania po Angielsku, które jest nieciekawie przetłumaczone z Chińskiego, i wychodziły różne głupoty, a w kilku miejscach są chińskie krzaczki.

Napisałem własne menu po Polsku do oprogramowania pod Windowsa i teraz wszystko jest w pełni zrozumiałe i w pełni intuicyjne, niestety w kilku miejscach można jeszcze znaleźć chińskie znaki, ale nie znalazłem sposobu na poprawę tego.
    Jak kogoś interesuje polskie menu do tej przystawki to w załączniku jest plik Lan_Pollish.lug który wystarczy rozpakować i wgrać do katalogu Language, a w programie wybrać Polski i potem cieszyć się z polskiego menu.

c:Program Files (x86)IDSO-1070LanguageLan_Pollish.lug
    Attachments: