Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieża Jvc CA-D752TR nie działa (martwa)

25 Paź 2005 08:50 1787 4
  • Poziom 9  
    Witam !!!!!!!
    Mam problem z ta wieża , sprawdziłem transformator, bezpieczniki, napięcia jakieś są z transformatora, na kondziorach filtrujących w zasilaczu jest jakieś 32 V , nie świeci sie dioda stand-by ,nie mam schematu i nie wiem jak to ruszyć .
    Czekam na Pomoc :|
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Witam. Sprawdź, czy masz 5V zasilające np. procesor a także inne napięcia (zasilanie końcówki mocy, części sygnałowej 9÷12v). Zwróć uwagę na stabilizatory napięć oraz razystory bezpiecznikowe.
  • Poziom 9  
    Witam !!!!!!!
    Dzięki za pomoc, po długim czase ale doszedłem o co chodzi , uszkodziło się zabezpieczenie ktore daje zasilanie 5,6v procesora , gdyż na płytę głowną to zasilanie było ale na procesor nie było tego napięcia, uszkodziło się zabezpieczenie n16 a przyczyna tegop było uszkodzony procesor , jak zwarłem to zabezpieczenie to pojwił sie stan-by ale nie odpalało wieży proceror sie grza a na kwarcu było pełne zasilanie.
    dzięki za pomoc
    pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Niewiem czy to tensam model bo mam JVC MX-D752TR i podobny problem .
    Zasilanie jest , dioda czuwania świeci ale brak reakcji na cokolwiek , czy miałeś w sumie uszkodzony procesor?
  • Poziom 2  
    Witam mam tez ta wieze :) u mnie dziala ogolnie tylko brak reakcji na przyciski np przelaczania funkcji. Jedyne co dziala to radio i AUX a tak to kompletnie bezuzyteczna :( moze ktos podpowie mi jak sie do tego zabrac???