Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

toyota corolla e12 1.4 benzyna - nie mogę wejść w tryb programowania

LemonMichu 29 May 2021 13:55 879 4
    LemonMichu
    Level 2  
    Witam próbuje wejść tą sekwencją w tryb programowania (samochód toyota corolla e12 1.4 benzyna kombi 2003)
    drzwi otwarte
    2 x wlozyc kluczyk i wyciagnac

2x drzwi zakmnac i otworzyc

1x kluczyk wlozyc i wyciagnac

2x drzwi zamknac i otworzyc

wlozyc kluczyk

zamknac drzwi

i 1 lub 2 razy z on na lock i spowrotem
    jednak nic nie działa zamek nie potwierdza że jest w trybie programowania
    centralny zamek przez przycisk lock unlock działa
    czerwona dioda na pilocie i w kabinie samochodu też działa pilot to challenger st800
    przycisk gdy drzwi są zamknięte też działa nie pokazuje mi się ikonka otwartych drzwi na pulpicie
    ma ktoś jakiś pomysł inna sekwencja czy coś jest zepsute ? toyota corolla e12 1.4 benzyna - nie mogę wejść w tryb programowania
    LemonMichu
    Level 2  
    a gdzie mam wpisać ten pinkod ? który jest w instrukcji ?
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    LemonMichu wrote:
    a gdzie mam wpisać ten pinkod ?

Musisz znaleźć "ukryty" przez instalatora "przycisk" (niebieska wtyczka w centralce).
    LemonMichu
    Level 2  
    Dzięki za pomoc. Znalazłem ukryty przycisk(u mnie jest pod kierownicą) i zgodnie z instrukcją do challengera st 800p zrobiłem tak że włączyłem zapłon przytrzymałem przycisk przez 10 sekund syrena potwierdziła to że jest w trybie programowania (jednak nie był to dźwięk syreny tylko delikatne buczenie więc chyba jest zepsuta), następnie przytrzymałem przycisk I (ten największy) przez około 2-3 sekundy kierunkowskazy migneły 2 razy, wyłączyłem zapłon i wyjąłem kluczyki ze stacyjki i zamek centralny z pilota działa

Wie ktoś może jak naprawić syrenę i włączyć/naprawić alarm bo gdy jest otwarte okno kierowcy i są zamknięte drzwi to normalnie mogę pociągnąć za klamkę przez okno i otworzyć drzwi i żaden alarm się nie włącza, a kiedyś jak działał to pamiętam że przez taką czynność alarm od razu zadziałał ?