Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem ze wzmacnaczem (jestem zielony :()

25 Paź 2005 16:41 1014 7
  • Poziom 10  
    witam wszytkich forumowiczów. odrazu na początku chce dodać że dopiero zaczynam swoją podróż z elektronikom :)
    no a ateraz przejdzmy do konkretów.
    mam ....stary wzmacniacz firmy Diora po podłączeniu do napięcia wogóle nic nie reaguje, gdy sprawdzam prubówką na kablach i na płytkach w zmacholu to napięcie jest, ale sprzęt i tak nie chodzi :/ nie wiem wogóle od czego zacząć sprawdzać ten wzmacniacz, mam nadzieje ze mi jakoś pomożecie krok po kroku dojść do awarii. z góry dzięki za odpowiedzi.
    pozdrawiam

Z języka polskiego też jesteś zielony - niestety
    j.
    :cry:
  • Poziom 22  
    przede wszystkim przed przystąpieniem do naprawy podaj model wzmaka oraz kup sobie miernik. najprostszy elektroniczny. bo z próbówką to na pewno nie naprawisz.
  • Poziom 10  
    sam nawet nie znam modelu tego wzmacniacza :/ poprostu nigdzie nie pisze nie ma zadnej kartki ani nic tego typu. a da rade bez miernika?:P
  • Użytkownik obserwowany
    Witam,
    Bez miernika (nawet najprostszego) można sobie jedynie pogdybać !.
    Model wzmacniacza powinien widnieć na ściance czołowej po prawej stronie nad potencjometrem regulacji głośności.
  • Poziom 10  
    diora mds 454 :)
  • Użytkownik obserwowany
    Jesteś pewien, że to jest wzmacniacz ?
    Bo mnie wydaje się, że to jest Magnetofon Deck Stereo...
  • Poziom 18  
    To napewno jest magnetofon....panie djbrayan jak zaczynasz podróż po świecie elektroniki to pora zacząć od elementarza języka polskiego- zobacz ile błędów zrobiłeś w swoim poście :D, później rozpoznaj dobrze to urządzenie jak nie jesteś pewiem co to jest to zrób fotke i umieśc tu ;)