Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Hulajnoga elektryczna Ducati Scrambler - blokada

milki21 07 Jun 2021 13:39 4272 5
    milki21
    Level 8  
    Witam, posiadam hulajnoge elektryczna Ducati Scrambler City Cross-e i mam dwa pytania, może ktoś zna odpowiedź.
    Na wyświetlaczu zauważyłem niepalącą się ikonkę od bluetootha a nie mam pojęcia jak się połączyć i czy w ogóle idzie, ponieważ w instrukcji nie ma słowa o bluetoothu. Ktoś wie czy te hulajnogi mają czy nie mają takiej funkcji?
    Drugie pytanie - czy ktoś wie jak ściągnąć blokadę z takich hulajnóg?
    jarroQ
    Level 26  
    Witaj.
    Może nie być BT. Dobierz się do PCB licznika i zobacz czy jest układ BT.
    Co do odblokowania to zrób zdjęcia sterownika silnika i licznika. Być może będziesz musiał wymienić cały zestaw.
    milki21
    Level 8  
    Wydaje się że nie ma układu BT a co do sterownika silnika to sie jeszcze nie dostałem bo nigdy nie zrywałem papieru ściernego i nie wiem czy go spowrotem założę ale pewnie innej opcji nie ma jeśli chce sie jakiś modyfikacji. Myślę ze wymiana sterownika nie wchodzi w grę ze względu na gwarancję chociaż i tak pewnie ja stracę jeśli bede chciał blokady ściągać
    Hulajnoga elektryczna Ducati Scrambler - blokada Hulajnoga elektryczna Ducati Scrambler - blokada
  • Helpful post
    jarroQ
    Level 26  
    Zestaw sterowania masz z firmy KCQ Shenzhen. Duża firma, robi bardzo dużo modeli liczników i sterowników. To samo siedzi w hulajnogach za 1000zł jak w Twojej za 2800zł. Tylko baterię masz sporo większą. Niestety nie udostępniają żadnego oprogramowania do MCU sterownika silnika a już na pewno odblokowanego :).
    Co do ikonki bluetooth to chyba Ducati zrezygnowało z BT jak już w firmie KCQ mieli wyprodukowany wyświetlacz :). Wiadomo - koszty.
    milki21
    Level 8  
    Sporo wiesz, wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, dzięki wielkie, pozdrawiam
    milki21
    Level 8  
    Sporo wiesz, wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, dzięki wielkie, pozdrawiam

Dodano po 49 [sekundy]:

Użytkownik elektrody rozwiał moje wątpliwości