Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Evobox PVR - nie działa przycisk ulubione

Paveloni 08 Jun 2021 08:13 411 4
    Paveloni
    Level 10  
    Posiadam dekoder Evobox PVR Cyfrowego Polsatu, nagle przestał działać niebieski przycisk ULUBIONE. Używam tej opcji ponieważ mam swoją listę kanałów i teraz choć mam do niej dostęp, to nie mam możliwości edycji. Dioda odbiornika IR na dekoderze miga co oznacza, że sygnał z pilota jest widoczny, wyłączałem dekoder na dłużej i nic nie pomaga. Nie chcę robić resetu do ustawień fabrycznych, bo stracę swoją listę ulubionych, chyba że to jedyne wyjście.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Pan.Kropa
    Level 26  
    Paveloni wrote:
    Nie chcę robić resetu do ustawień fabrycznych, bo stracę swoją listę ulubionych
    Można też przywrócić do ustawień fabrycznych bez usuwania listy ulubionych. Bo jest taka funkcja.
    Paveloni
    Level 10  
    Pan.Kropa wrote:
    Paveloni wrote:
    Nie chcę robić resetu do ustawień fabrycznych, bo stracę swoją listę ulubionych
    Można też przywrócić do ustawień fabrycznych bez usuwania listy ulubionych. Bo jest taka funkcja.

Dzięki za podpowiedź, faktycznie lista kanałów zostaje, ale pomimo tego resetu i tak przycisk ulubione nie działa.
    tomiok
    Level 33  
    Stawiam na uszkodzony przycisk w pilocie.
    Paveloni
    Level 10  
    tomiok wrote:
    Stawiam na uszkodzony przycisk w pilocie.

Przycisk działa, tzn. wysyła sygnał, bo po pierwsze przy naciśnięciu miga dioda w dekoderze, a poza tym miga dioda nadawcza w pilocie.