Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
LegrandLegrand
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Praca 60-70zł netto/h: serwisant AGD itp. usterka.pl & technikan.pl - opinie

cuma67 10 Jun 2021 23:08 309 6
 • #1
  cuma67
  Level 9  
  Wklejam całe ogłoszenie. Miał ktoś do czynienia z tymi serwisami tj. usterka.pl & technikan.pl.? Mi zaproponowali przeszkolenie na serwisanta AGD - rejon pracy dawne miasto wojewódzkie 100 tys. mieszkańców.

  Świetne zarobki - nawet 60-80 zł netto / godzina.

  Najlepsza, najbardziej elastyczna praca dorywcza dla osób technicznych na rynku (elektryków, hydraulików, serwisantów i elektroników). Wygodna aplikacja z pełnym dostosowaniem się do Twojego trybu życia. Wolny weekend? Pracujesz = zarabiasz.

  Lider polskiego rynku serwisu AGD i małych napraw. Umożliwiamy pracę stałą w pełnym wymiarze, a także dorywczą - wybrane popołudnia, weekendy. Możliwe korekty czasu pracy z dnia na dzień. Najwygodniejsza praca dorywcza dla techników z bardzo dobrymi stawkami godzinowymi.

  Poszukujemy do doszkolenia: automatyków, elektryków, hydraulików, elektroników. Mile widziane aktualne lub wygasłe uprawnienia SEP, umiejętność obsługi multimetra. Wystarczy już 10 godzin tygodniowo, aby u nas pracować - wygodnie. Możesz wybrać wybrane dni i godziny lub na bieżąco ustalać swój grafik.

  Praca dorywcza i stała w usterka.pl & technikan.pl. Niczym się nie martwisz – wykonujesz zlecenia dla naszych klientów w oparciu o wygodną aplikację na telefon. Nie musisz do nikogo dzwonić, po prostu ustawiasz swój grafik z uwzględnieniem swojego wolnego czasu, a my zapełniamy go zleceniami w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania lub pracy etatowej.

  Nie musisz prowadzić firmy. My wystawiamy faktury klientom, jesteś naszym pracownikiem. Otrzymasz wynagrodzenie za każdą wizytę u klienta oraz przejechane kilometry. Najwygodniejsza praca serwisanta.

  Poszukujemy:

  · Złotych rączek (skręcanie mebli, wymiana zamków, wieszanie obrazów)

  · Elektryków (montaż i naprawa punktów i instalacji elektrycznych)

  · Hydraulików (montaż armatury, naprawa instalacji hydraulicznych)

  · Serwisantów AGD (pralki, zmywarki, piekarniki, lodówki, ekspresy ew. gastronomia)

  · Gazowników (piece gazowe, podłączanie i serwis kuchenek gazowych)

  · Serwisantów klimatyzacji

  · Pogotowia kanalizacyjnego

  · Ekip wykończeniowych

  · Ślusarzy

  Kim jesteśmy? Pierwszym serwisem technicznym w Polsce, działamy pod marką usterka.pl oraz technikan.pl. Oferujemy błyskawiczną rezerwację usług fachowców on-line. 95% klientów poleca nasze usługi. Obsługujemy duże i małe firmy, znane marki i zwykłych konsumentów. Klient wybiera dokładny dzień i godzinę, zgodnie ze specjalizacją. Wybieramy dla Ciebie najbliższe możliwe zlecenia. Zawsze czuwamy nad przebiegiem usługi i nad Twoim kalendarzem, aby wykorzystać pełen potencjał czasu. W ciągu dnia możesz dowolnie ustalać przerwy i wydłużać lub skracać czas pracy. Praca serwisanta nigdy nie była tak wygodna. Działamy na rynku od 2015 roku, będąc wykonawcą kilkudziesięciu tysięcy realizacji w dużych miastach Polski.


  https://www.olx.pl/oferta/praca/super-praca-6...-hydraulik-serwisant-budowa-CID4-IDHGGF5.html
  Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
 • LegrandLegrand
 • #2
  Aleksander_01
  Level 41  
  60 do 80 zł za godzinę to wbrew pozorom nie tak dużo, tu jest "haczyk".
  Masz załóżmy zlecenie na wymianę dwóch gniazdek 230 V na drugim końcu miasta. Transport jest Twój. Norma na wymianę gniazda 230 V to załóżmy 10 minut, czyli Ty za wymianę dwóch gniazd dostaniesz do ręki od 20 do 26 zł.
  Ale - musisz tam dojechać , wrócić itd.
  Pomyśl inaczej - skoro firma jest skłonna zapłacić Tobie 60-80 zł/h to ile ona bierze, bo przecież musi wyjść do przodu.
  Życie to nie bajka, to walka.
 • LegrandLegrand
 • #3
  cuma67
  Level 9  
  1. Za dojazd zwracają: Otrzymasz wynagrodzenie za każdą wizytę u klienta oraz przejechane kilometry.
  2. Serwis AGD to raczej więcej niż 10 minut roboty
 • #4
  Aleksander_01
  Level 41  
  Może inaczej.
  200 godzin miesięcznie razy 60 co 80 zł to wychodzi pensja netto od 12 000 do 16 tysięcy zł za miesiąc. I przy tak wspaniałych warunkach szukają pracowników ?
  Jeszcze inaczej - popracuj tam z dwa miesiące i opisz wrażenia.
 • #5
  RobeMek
  Level 25  
  Na pewno mniej bo liczą roboczogodziny bez czasu dojazdu. Czyli można pracować te 10-12 h dziennie ale zapłacą tylko za pracę bez dojazdów, może w końcu wyjdzie że faktyczne godziny pracy to 6-8 h.
  Do tego pewnie wymagana własną działalność czyli ZUS i inne opłaty zjedzą połowę zarobku.
 • #6
  r103
  Level 29  
  Tak z czekistowskim rozumowaniem - jakby to była dobra praca - to by nie musieli zamieszczać nęcących ogłoszeń - tylko ludzie sami by się pchali drzwiami i oknami jakby się zwiedzieli a przyjmowali by tylko "swoich"...
 • #7
  Pan.Kropa
  Level 26  
  Oprócz stawki zapewne też trzeba wyrobić jakąś norme. Bo jakby tak płacili tylko od godziny to każdy by sobie pomału dłubał nie spiesząc się u jakiegoś klienta.