Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xiaomi Redmi 6 - Nie chce się włączyć

10 Jun 2021 23:08 99 2
  • Level 1  
    Witam, posiadam telefon Xiaomi Redmi 6 i pewnego razu (jakoś pół roku temu) się nagłe wyłączył sam z siebie (stan baterii podczas tego to było jakoś 60%) jak wróciłem do domu to go podłączyłem, dioda świeciła a przy próbie włączanie wibrował na chwilę, później ani dioda nie świeciła ani nie było żadnego kontaktu z nim, żadne wibracje, po prostu nic. Potrzebuje go naprawić, ktoś wie co mogło się zepsuć? Lub co trzeba zrobić?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 11  
    Witam. Na początek najlepiej odłączyć baterie, sprawdzić napięcie baterii i podłączyć ponownie. Możliwe ze się zawiesił ale możliwe, że uszkodziło się oprogramowanie w obszarze sektora rozruchowego tj boot-loadera. Komputer wtedy „widziałby” telefon jako procesor jedynie, do sprawdzenia w managerów urządzeń. Wiec potem można szukać w sieci flashera i plików do zaprogramowania ewentualnie. Powodzenia.
  • Level 4  
    Miałem kiedyś bardzo podobny problem z Samsung Ace 3 tylko że nie miał diody i tylko wibrował.Zrobiłem to tak że podłączyłem na bardzo długo do ładowania na ok 6 lub 9 godzin już nie pamiętam dokładnie i wtedy odpalił.