Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PCI-433 - Poszukiwane oprogramowanie BenchCom lub BenchTop Lite/Plus

10 Jun 2021 23:27 270 2
  • Level 16  
    Tak jak w temacie, poszukuję oprogramowania bądź bibliotek do obsługi karty oscyloskopowej marki PC Instruments PCI-433.
    Wiem, że to samo oprogramowanie było używane w całym wachlarzu kart pomiarowych ISA z tego okresu więc jakiekolwiek wskazówki będą niezwykle cenne.

Niestety oryginalnie oprogramowanie było dystrybuowane na nośnikach fizycznych a firma od długiego czasu nie istnieje.

Mam dostęp do LabView i wedle znalezionych informacji istniały biblioteki VISA do tych urządzeń, jeśli ktokolwiek ma jakąś wiedzę na temat rzeczonej karty oscyloskopowej proszę o odezwanie się.

Dane techniczne karty: [url=]https://www.brltest.com/pdf/pdf_oscilloscopes/1190.pdf[/url]
    Pozdrawiam
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo

• Level 43  
    Na stronie pisze że skupują te karty - próbowałeś się do nich odezwać w sprawie oprogramowania do niej?
  • Level 16  
    Napisałem do kilku firm które mają w ofercie lub zainteresowane są skupem tych kart ale jak na razie nie uzyskałem od nich odpowiedzi.