Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Toyota Corolla E12 luna 2006 - wentylator kabiny, klimatyzacja.

AU 12 Jun 2021 08:27 279 3
    AU
    Level 11  
    Witam wszystkich. Proszę o pomoc w znalezieniu przyczyny nie działania wentylatora kabiny, klimatyzacji i panelu do obsługi tych rzeczy. Nie stało się to od razu. Jednego dnia jak samochód stał cały dzień na słońcu to po odpaleniu wszystko działało i za 5 min przestało po czym znowu działało. Drug jego dnia przestało i nie działało. Z góry dziękuję za podpowiedź, które to przekaźniki, bezpieczniki, kable.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki
  • Helpful post
    dzakson
    Level 14  
    Mi to wygląda na luźną wtyczkę. Zdejmij panel środkowy i sprawdź czy wszystko jest dobrze podłączone. Panel jest wciskany.
  • Relpol przekaźniki
    AU
    Level 11  
    Dzakson, zanim przeczytałem Twoją odpowiedź zajechałem do 4 mechaników włącznie z Toyota serwis autoryzowany. wszędzie było powiedziane, że 4 h to przynajmniej. A w Toyocie powiedzieli, że schematy mają, ale nie do druku...b. Zdjąłem więc sam panel sterujący, ale wkładając rękę przez wyjęty schowek od strony pasażera. To prawda panel jest na wsówki. I co? Dopchnąłem jedną kość i wszystko ożyło. Tak czy inaczej muszę podziękować za pomoc Dzaksonowi.
    AU
    Level 11  
    Dzakson, zanim przeczytałem Twoją odpowiedź zajechałem do 4 mechaników włącznie z Toyota serwis autoryzowany. wszędzie było powiedziane, że 4 h to przynajmniej. A w Toyocie powiedzieli, że schematy mają, ale nie do druku...b. Zdjąłem więc sam panel sterujący, ale wkładając rękę przez wyjęty schowek od strony pasażera. To prawda panel jest na wsówki. I co? Dopchnąłem jedną kość i wszystko ożyło. Tak czy inaczej muszę podziękować za pomoc Dzaksonowi.

Dodano po 48 [sekundy]:

Wtyczka luźna