Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Samsung Galaxy S10+ - Po zmianie telefonu na S10+ szum w dźwięku bluetooth

xena11 06 Jul 2021 06:31 291 1
 • #1
  xena11
  Level 11  
  Witam, po zmianie telefonu z Samsung A50 na Samsung S10+ pojawiły się zakłócenia, szum przy odtwarzaniu muzyki przez Bluetooth. Słychać to wyraźnie przy niskich głośnościach muzyki, gdy muzykę zatrzymam to po kilku sekundach szum ustaje. Jest to jakby charakterystyczny szum próbkowania czy coś w tym stylu, bo to takie cykliczne cykanie, jakby od transmisji coś albo próbkowania. Gdy odtwarzam z starego telefonu wszytko jest idealnie. Próby włączania i wyłączania jakiś opcji w ustawieniach dźwięku, ulepszaczy, equalizerów itp. nie wpływa na to próbkowanie. Dodam że oba telefony mają dokładnie te same opcje w dźwiękach systemowych i te samo menu. Być może jest jakaś różnica w wersji bluetooth?

  odtwarzam muzykę dobrym sprzętem bluetooth wspierającym low latency i transfer wysokiej jakości muzyki firmy FosPower BTR2048

  Czy zna ktoś taki problem i jak go rozwiązać?
 • #2
  xena11
  Level 11  
  Już problem rozwiązałem. Najpierw aktywować opcje programisty i zmienic w ustawieniach Bluetooth wersje AVRCP bluetooth z 1.6 na 1.4 tak było w poprzednim telefonie i wszytko działa pieknie.