Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda symphony podswietlenie

26 Paź 2005 19:36 4154 13
  • Poziom 43  
    A nie trzeba zmienić kabelka ILL i Ant Aut jak w VW ?

SławeK
  • Poziom 22  
    tam podswietlenie zalancza sie po canie i podobno mozna zmienic cos w zawartosci i bedzie podswietlenie bez podlaczenia z samochodem
  • Poziom 22  
    a moze ktos wie co zrobic zeby sie nie wylaczalo po godzinie
  • Spec od car audio
    pewnie to samo co z podswietlaniem bo jak pozbedziesz sie cana to opcja przekrecony kluczyk tez dojdzie do radia z kostki isso jak i podswietlanie

chetnie sie dowiem co i jak zmienic by to radio nie potrzebowalo can gatewaya do poprawnej pracy
  • Poziom 22  
    podobno jak sie wlutuje czysta pamiec to jest podswietlenie ale nie mozna wpisac kodu
  • Poziom 22  
    na ff , jak bym to zrobil w drastyczny sposob i podlaczyl podswietlenie pod przewod automatycznej anteny ,tylko jaki opor zastosowac
  • Poziom 17  
    Miałem takie radyjko (był post) w którym wogóle nie załączało się podświetlenie. Ktoś mi pomógł - wywalił dwa tranzystory smd które są sterowane z procka i podłączył się do automatycznej anteny. Tranzystory są dwa, bo jeden jest od podświetlania wyświetlacza, a drugi od podświetlania klawiszy.
    Nie mam już tego radia, bo podałbym dokładną lokalizację tych tranzystorków.
  • Poziom 22  
    kombinowalem z pamiecia i nie dalo rady znalazlem zawartosc na elektrodzie ale nie podeszla wie ktos moze gdzie sa te dwa tranzystory od podswietlania i przez jaki opor to podlaczyc
  • Poziom 24  
    W radiach Concert z Audi można włączyć podświetlanie poprzez zmianę zawartości eepromu, podejrzewam, że w Skodzie jest podobnie.
  • Poziom 22  
    wlasnie kombinuje juz od kilku dni i nie wiem co trzeba zmienic , ktore komorki odpowiadaja za podswietlenie
  • Poziom 13  
    Witam.Wystarczy w adresie 351 zamiast 2A wpisać FF i podświetlanie będzie działało tak jak powinno czyli włączamy światła włącza się podświetlanie.Sprawdzone działa.Pozdrowienia
  • Poziom 22  
    foks wszystko ladnie pieknie tylko szkoda ze ja juz pociolem to radio , przy nastepnym razie sprobujemy nara