Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak wyczyścić pamięć w Huawei Y5 2019? Nie można korzystać z telefonu.

pawelx2 07 Jul 2021 15:38 390 1
 • #1
  pawelx2
  Level 3  
  Witam mam problem z telefonem Huwei y5 2019 problem wygląda tak że pamięć wewnętrzna telefonu jest całkiem pełna 16gb/16gb
  i totalnie nic nie da się zrobić nie da się włączyć nic poza ustawieniami czy można coś z tym zrobić nie idąc do serwisu, tak jeszcze dodam morze to ważne kupiłem i dodałem kartę microSD o pojemności 30 GB 100MB/s i to też nic nie daje w ustawieniach nadal jest zmienione jako pamięć wewnętrzna nie mogę ustawić że karta microSD to karta pamięć tylko jako pamięć wewnętrzna, nie mogę usunąć żadnych aplikacji gdy klikam odinstaluj aplikacja jakby jest odinstalowana ale po ponownych uruchomieniu nadal jest proszę o jakieś porady.
 • #2
  staś pytalski
  Level 38  
  Jeżeli po podłączeniu do komputera telefon będzie widoczy, skopiuj co możesz na komputer, bądź przenieś na kartę pamięci. Ten model jak i większość telefonów, nie ma możliwości instalacji aplikacji na karcie pamięci, na tej karcie mogą się zapisywać zdjęcia, filmy, muzyka.
  Jeżeli możesz wejść w ustawienia, to możesz spróbować odinstalować nieużywane aplikacje, jeżeli to się nie uda, sprobuj usunąć dane aplikacji - np chrome, YouTube one dużo mogą zajmować w pamięci telefonu. Poza tym ten model ma wgrany optymalizator i menedżer do czyszczenia.
  Jeżel to się nic nie zmieni, ale można wejść w ustawienia to zrób kopię ważnych danych (o ile to możliwe) - np zsynchronizuj kontakty, komunikatory, wyloguj się z konta Google i Konta Huawei (o ile takie jest), wyłącz i włącz telefon, zobacz czy poprawnie konta zostały usunięte, jeżeli tak zrób reset do ustawień fabrycznych - pamiętaj o naładowaniu telefonu przed ustawieniami fabrycznymi.
  Jeżeli nie można nic zrobić reset można zrobić z kombinacji klawiszy, ale będzie potrzeba zalogowania się do konta Google. Jeżeli tych danych nie znasz lub nie pamiętasz musisz odwiedzić serwis.
  Na marginesie, ten telefon nie jest demonem prędkości i optymalizacji.
  Ustawienia fabryczne usuwają wszystko.